Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
p o m o c y
Autor Wiadomość
JUSTYNA73 
Niemowa
TINA


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 9:18 pm   p o m o c y

2 miesisace temu złamałam sobie noge
obok domu jaki wynajmowałam,poslizgnęłam sie na płycie betonowej obok której jest odpływ scieków -często tłustych.i druga nogą zachaczyłam o wystajace płytki-złamane 2 kosci sródstopia.
czy nalezy mi sie odszkodowanie i od kogo?
dodam,że jest na samozatrudnieniu i w tym czasie pobierałam maternity allowance.
jestem samotnym rodzicem wychowujacym 5 dzieci-tak 5.
mam od lekarza sick notice
ale co dalej?
teraz mieszkam w innym domu i watpię że uda sie zrobić z miejsca wypadku jakies fotki
pomożecie?
justyna
_________________
POZDRAWIAM
 
 
 
Irwin Mitchell
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: Newcastle upon Tyne (Anglia)
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 9:50 am   

Witam Pani Justyno,

Po lekturze przedstawionych przez Pania informacji, trudno jest odpowiedziec jednoznacznie na Pani pytanie. Z cala pewnoscia, nalezy sie jednakze przyjrzec Pani sprawie duzo blizej.

Nalezaloby ustalic gdzie byla wspomniana przez Pania plyta betonowa, i co Pani dokladnie przez nia rozumie. Czy ta plyta byla czescia chodnika, badz tez miejsca, ktore bylo lub mialo byc pod czyims nadzorem. Czy bylo to miejsce, ktore mozna okreslic jako publiczne, do ktorego kazdy ma dostep i moze swobodnie sie dostac. Tego rodzaju informacje potrzebne sa aby ustalic, kto ewentualnie mialby byc odpowiedzialny za skutki zdarzenia.

Kolejnym krokiem byloby ustalenie, co bylo bezposrednia przyczyna wypadku, jezeli bylo to poslizgniecie na niezabezpieczonym przez nikogo odplywie sciekow, ktory powinien byc zabezpieczony, istnieje szansa, ze bedziemy mieli w tej sytuacji sprawe. Jednakze zdecydowanie duzo wiecej informacji potrzebnych jest aby jednoznacznie wyciagnac tego rodzaju wnioski.

Niestety, ale w tego rodzaju sprawach zdjecia sa bardzo pomocne, poniewaz pozwalaja dokladnie przesledzic miejsce zdarzenia, otoczenie, sama przyczyne wypadku, ustalic ewentualnych odpowiedzialnych a tym samym skierowac sprawe w jakims okreslonym kierunku.

Jezeli jest to mozliwe prosze o przeslanie nam tego rodzaju zdjec, ktore oprocz samego miejsa wypadku, pokaza rowniez sasiedztwo miejsca w ktorym sie to wydarzylo.

Fakt, pobierania przez Pania zasilku nie ma wplywu na ewentualna sprawe o odszkodowanie.

Mam nadzieje, ze uda nam sie w krotkim czasie porozmawiac o Pani sprawie, w tym celu podaje numer darmowej polskiej infolinii do kancelarii Irwin Mitchell – 0800 015 9028.

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Tkaczyk
_________________
Message sent by Irwin Mitchell www.irwinmitchell.com/polish
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama