Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
oto jak wyliczyc podatek
Autor Wiadomość
colargol
Gość
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 11:36 pm   oto jak wyliczyc podatek

przydatna strona www.1stcontact.com

w tym roku kwota wolna od podatku 5035.00 funciakow 2006/2007
dalsze 2150.00 podlega tylko 10% opodatkowaniu
pozostale dochody do 33.300.00 f to 22%
powyzej tej kwoty 40% podatku

to info dla tych, co to jeszcze nie zajeli sie ewentualnym nadplaconym podatkiem.....taki mily prezencik przed wakacjami... :-P

Istote jest tez to, ze mamy 5 lat na odzyskanie ew.nadplaty, czyli spokojnie mozemy sobie wyliczyc poprzednie lata

rok podatkowy 2005/2006 kwota wolna to 4895.00
10% z nast.2090.00

rok 2004/2005 to 4745.00
i 2020.00

powodzenia
 
 
Agula
Gość
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 11:45 am   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Dzie? dobry mam pytanko jak dlugo sie czeka na zwrot podatku?
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 11:56 am   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Ja czekalem okolo miesiaca , choc bylo to jakis czas temu  (2 lata) i jak obserwuje to wszystko jakos sie pozmienialo w zalatwianiu niektorych spraw . Pamietam jak zakladalem pierwsze konto w banku to panie pytaly sie i upewnialy miedzy soba czy Polska jest w UE :) to byly czasy ...
 
 
DrunkenDuck
Gość
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 11:20 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

w zesz?ym roku od z?o?enia papier??w min??o 3-4 tygodnie i dosta?em czek
w tym roku po 5 tygodniach dosta?em papier (ze zwrotem P45) i informacj?, ?e dostali moje papiery i teraz to rozliczaj?,
wi?c okres oczekiwania jest r???ny,
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 5:52 am   Odp: oto jak wyliczyc podatek

A ile Ty bys chcial razy zwrot podatku ? ;D jak pracujesz to pracodawca powinien to zalatwic . najwiekszy zwrot dostaje sie po pierwszym okresie rozliczeniowym, kiedy skladki sa wysokie  bo urzad do konca nie wie ile docelowo bedziesz zarabial i tnie bardzo duzo.W moim przypadku  ksiegowa tak wyliczala podatek ze na piwko tylko dostalem zwrot w tym roku :) W pierwszym roku podatkowym bylo tego troche i mozna bylo poszalec :)
 
 
DrunkenDuck
Gość
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 11:33 am   Odp: oto jak wyliczyc podatek

spoko, ja nie licz? na zwrot jakiej? fortuny, chodzi?o mi o czas jaki to trwa
 
 
0tello
Gość
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:22 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Mialem male zawirowania ze zwrotem podatku w tym roku, ale co sie okazalo wszystko zakonczylo sie szczesliwie ;D Przelew na konto po 5 tygodniach od zlozenia papierow  ::)
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 8:32 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

czyli za duzo sie nie zmienilo od "moich czasow" jezeli chodzi o czas zwrotu.Jednym slowem jest nadwyzka do wydania :)
 
 
ATKIN111
Gość
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:20 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Witam!!! A czy jezeli podpisalem o przelanie na konto to czy poinformuja mnie jakims pismem wczesniej czy najpierw przeleja???? ???
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:24 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Moim zdaniem  najpierw powinienes dostac pismo i potem przelew.Ale prosze traktuj to jako moje stanowisko w tej sprawie. Moze byc inaczej .
 
 
DrunkenDuck
Gość
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 7:13 am   Odp: oto jak wyliczyc podatek

ja nie wiem czemu ale po raz kolejny w papierach wpisa?em im, ?e chc? kas? na konto, to mi czek przysy?aj?,
a widz? ?e inni dostaj? kas? na konto
 
 
0tello
Gość
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 7:29 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

W Revenue nie ma kolejek. Cisza, spoko??j... Wszystko za?atawia si? szybko i bez nerw??w... Wszystko idzie g?adko i przyjemnie...

Ale...

Alee...

Aleee...

...bywa, ?e to tylko pozory. Tak mia?em w tym roku. Niez?e zawirowania...

A co do tych list??w z tej instytucji... Hmm... Pieni?dze przelano mi na konto. List z informacj? o rych?ym otrzymaniu przeze mnie zwrotu podatku  doszed? do mnie dopiero po przelewie :) ?eby by?o zabawniej napisano  w tym li?cie, ?e za??czaj? czek, kt??ry mam zrealizowa?. Czeku oczywi?cie nie by?o...  ??? 8) :o Angielski humor siaki?... ;)
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 12:01 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Rozumiem ze zeby sie rozliczyc potrzebuje P45 badz P60??? A co sie dzieje w przypadku kiedy agencja pracy czy tez firma w ktorej sie pracowalo nie dala, nie przyslala tych dokumentow do domu, badz nie dala do reki? Trzeba sie upomniec, czy oni sami pod koniec roku podatkowego moga rozliczyc?
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Sob Gru 29, 2007 11:20 pm   Odp: oto jak wyliczyc podatek

Mysle ze powinna sie upomniec o te druki, bo sa naprawde wazne :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama