Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Okrutnie bite psy na ul.Western Road 51 w Leicester
Autor Wiadomość
rysieklubin 
Niemowa


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 10:32 am   Okrutnie bite psy na ul.Western Road 51 w Leicester

Pomóżcie,nie mogę słuchać jak mój sąsiad Anglik bije dwa psy.Potrafi uderzyć 20-30 razy raz za razem,aż słychać przez ścianę jak pies wyje z bólu i słychać też uderzenia i kopnięcia w psa,bo zdarza się,że robi to na ścianie,która jest wspólna,przy tym strasznie krzyczy na niego i każe mu pić natychmiast wodę,albo jeść.Robi to o różnych godzinach o 1szej w nocy,o 4tej,10tej wieczorem nie mówiąc,że to standard w ciągu dnia.Chodzimy do pracy,dzieci do szkoły,chcemy się spokojnie wyspać ale po takiej akcji ciężko zasnąć.Chcielibyśmy jakoś pomóc tym zwierzętom,bo serce się kraje,że tak cierpią ale słabo znamy język no i boimy się,bo to jednak Anglik.Już raz podrzuciliśmy mu kartkę,że w końcu ktoś to zgłosi w odpowiednie miejsce,że znęca się nad psami ale nic sobie z tego nie robi. PORADŹCIE JAK POMÓC TYM ZWIERZĘTOM-PROSZĘ!
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 7:12 pm   

Zgłoś sprawę do RSPCA oni juz się sprawą zajmą
 
 
 
rysieklubin 
Niemowa


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 11:47 pm   

Dzięki za podpowiedź- e-maila na razie wysłaliśmy, zobaczymy czy zareagują. Pozdrawiam
 
 
Obronca zwierzaków
Gość
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 7:04 pm   

Ja osobiście spotkałam soę z wieloma takimi przpadkami dlatego też jestem wolontariuszem w schronisku dokarmaim zwierzaki ! pomagajmy im! :chlip: takim ludziom którzy biją zwierzęta powinno się [porządnie w********* :kill:
 
 
rysieklubin
Gość
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:42 am   

Już tam nie mieszkamy.Mieliśmy dużo kłopotów w związku z tymi psami.Była też policja i trochę się uspokoiło.Ale co teraz się dzieje nie wiem.Dowiedzieliśmy się,że on te psy szkoli żeby były "złe" ale do jakich celów nie mam pojęcia.Ludzie mu przyprowadzają swoje psy.Przed wyprowadzką miał jakiegoś bulteriera i pitbulla.Myślę,że kiedyś trafi mu się taki,który podziękuje mu za to znęcanie tak jak na to zasługuje.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 12:17 pm   

szkolenie psa aby był agresywny to chyba tylko w jednym celu: do walki. Dziwię się, że takie tłumaczenie "przeszło" w trakcie wizyty policji czy RSPCA.
Tez mam taka nadzieję, że pewnego dnia pieski odwdzięczą mu się i zrobią mu z d** jesień średniowiecza
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama