Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
odszkodowanie za wypadek samochodowy
Autor Wiadomość
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 9:28 am   odszkodowanie za wypadek samochodowy

prosze o pomoc, mialam wypadek samochodowy nie z mojej winy i chce starac sie o odszkodowanie. znalazlam firme sos bphc, ktora jest z polski i moze mi pomoc za darmo. czy ktos korzystal z uslug tej firmy?
 
 
Gość

Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:44 am   Re: odszkodowanie za wypadek samochodowy

Michalina napisał/a:
prosze o pomoc, mialam wypadek samochodowy nie z mojej winy i chce starac sie o odszkodowanie. znalazlam firme sos bphc, ktora jest z polski i moze mi pomoc za darmo. czy ktos korzystal z uslug tej firmy?




nic nie ma za darmo, prosze o ostrożność
 
 
Gość

Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:53 am   

kazda fima adwokacka pomoze za darmo, bo oni swoje koszta pokrywaja od winnego
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:37 am   

no właśnie, w tej firmie mi powiedzieli, że ich wynagrodzenie pokrywa ubezpieczyciel sprawcy?
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 12:03 pm   

hej.
polecam firmę Scott Rees & Co Solicitors http://www.scottrees.com/.
We wrześniu 2010 moja brzydsza połowa miała wypadek motocyklowy, na szczęście nie groźny ale kawałek na tyłku przejechał.W październiku 2011 było już po sprawie ( zakończyło się tuż przed sprawą sądową za porozumieniem stron, po ustaleniu odszkodowania).
Firma jest na tyle fajna ze bada sprawę i mówi czy decyduje się na jej wzięcie czy nie.
Ogólnie jest "no win no fee". Nie zapłaciliśmy ani pensa, większość była załatwiana przez @ lub telefonicznie.Jedynie trzeba było pojechać do ich lekarza na obdukcje (na szczęście tuż po wypadku pojechaliśmy do szpitala i kilka dni później porobiliśmy piękne zdjęcia siniaków, ran i otarć) i wysłali specjalistę aby obejrzał motocykl.
Polecam robić zdjęcia wszystkiego co zostało zniszczone, dokładne opisy i już szukajcie cen nowych rzeczy do wyceny.
Jak masz pytania zapraszam na priv.

[ Dodano: Wto Sty 24, 2012 12:05 pm ]
a jeszcze jedno - nastaw się że średnio dwa lata ciągnie się sprawa, niestety w tym kraju to trwa i trwa. I dobrze by było gdyby mąż miał świadków.
 
 
Cruella
Gość
  Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:53 am   Polecam fime odszkodowawcza Omni Finances

Jeżeli brałaś udział w wypadku drogowym nie swojej winy, możesz dochodzić odszkodowania za ewentualne szkody, jak również straty finansowe i moralne.

Miałam podobne zdarzenie i korzystalam z poniższego zgłoszenia i wszystko szybko zostalo zalatwione. Oddzwonili do mnie. Nie musialam nigdzie jechac wyslalam dokumenty na maila a potem prawnik mnie reprezentowal...

Nie ma co zalowac sprawcy wypadku, dostalam niezla kase wiec polecam :-)

http://www.odszkodowania....-wypadek/KTMCYP
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 11:12 am   

dziekuje za takie reklamy :D juz zdeycodwalam sie na ta firme sos bphc, bo znajomy korzystal z ich uslug i byl zadowolony. takze dziekuje za porady i poki co zostane przy tym sos-ie
 
 
Krzysiek
Gość
Wysłany: Sob Sty 28, 2012 11:08 am   

Moją sprawe prowadziła kancelaria Camps Solicitors (obsługa po polsku) w sumie jestem zadowolony :) wypadek miałem 1.4.2011 a czek przyszedł wczoraj. Drugi wypadek miałem w listopadzie i czek był juz po miesiącu.
 
 
trixey
Gość
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 8:07 am   

moja siostra po wypadku samochodowym pamiętam, że korzystała z usług SOS BPHC i była zadowolona zwłaszcza dlatego, że firma się wszystkim zajęła, ona tylko albo akceptowała pomysły, albo nie a oni już "odwalali czarną robotę" za nią. także firma myślę okej
 
 
PG
Gość
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 1:23 pm   

Witam, chciałbym sie spytac ile trwa walka o odszkodowanie w przypadku drobnej stluczki?? Byłem z kolega w samochodzie i jakis mudżyn (pewnie spiacy za kierownica) wjechał nam w tył auta jak staliśmy na światłach. O jakie odszkodowanie możemy sie ubiegać?

Ps znacie jakąś firme prawniczą co listy i umowe ma po polsku? Chce być pewien co podpisuje i sie upewnić czy nie ma dodatkowych opłat ;)

Pozdrawiam :)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 7:22 am   

PG napisał/a:
Witam, chciałbym sie spytac ile trwa walka o odszkodowanie w przypadku drobnej stluczki?? Byłem z kolega w samochodzie i jakis mudżyn (pewnie spiacy za kierownica) wjechał nam w tył auta jak staliśmy na światłach. O jakie odszkodowanie możemy sie ubiegać?

Ps znacie jakąś firme prawniczą co listy i umowe ma po polsku? Chce być pewien co podpisuje i sie upewnić czy nie ma dodatkowych opłat ;)

Pozdrawiam :)

Jeśli nawet znajdziesz firmę Polską, to raczej papiery i tak dostaniesz w wersji angielskiej.
Chyba że Ci je przetłumaczą, ale tak czy siak do podpisu będziesz miał wersję ang.
Tak myślę - jeśli ktoś miał inne doświadczenia, proszę o informację w wątku.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 11:07 am   

no ja w tym SOS BPHC dostalam wszystkie papiery po polsku przetlumaczone
 
 
alkapralka 
Niemowa


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 8:55 am   

a ile trwa juz twoja sprawa? rzeczywiscie nie musisz nic placic? czy potem pomniejsza twoje odszkodowanie o swoje wynagrodzenie? jak to wyglada?
 
 
Michalina
Gość
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 1:32 pm   

no troche juz trwa. z tym sos bphc jest tak, ze oni nie biora nic z twojego odszkodowania. tyle ile wygrasz tyle jest twoje a oni wynagrodzenie biora od ubezpieczyciela sprawcy. wiec w sumie nie posnosiz zadnych kosztow przynajmniej ja nie ponosze jak na ta chwile
 
 
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 10:33 pm   

tak jest zawsze w wypadku "no win no fee" - trzeba się tylko upewnić co się dzieje jeśli przegrasz sprawę, wtedy istnieje szansa że trzeba będzie coś płacić. Sprawy trwają około dwóch lat, na pewno nie mniej niż rok. Znam przypadki że sprawy ciągnęły się po 4lata.
Często jest tak że przed terminem wyznaczonej sprawy w sądzie (jeśli nie doszło do ugody wcześniej) druga strona proponuje już porządne kwoty, nad nimi warto się już zastanowić bo może się okazać że sędzia zasądzi mniej (wtedy zaczynają się" schody" i można wyjść z niczym). Jest jakiś przepis że kwota proponowana przed rozprawą nie może być równa=większa niż ta ostateczna.Ogólnie to w sądzie jest tylko jedna sprawa, nie ma od niej odwołań, co tam zostanie postawione jest "święte".
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 11:04 am   

no w tym sos mi powiedzieli, że nic nie płacę tak czy siak...
 
 
alkapralka 
Niemowa


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Swansea (Walia)
  Wysłany: Czw Mar 22, 2012 8:27 am   

no a jak to jest w przypadku jak wygrasz sprawe? tez nic nie placisz?
 
 
Michalina
Gość
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:55 am   

no wlasnie ponoc nie. powiedzieli mi, ze ich wynagrodzenie bedzie wyplacal ubezpieczyciel sprawcy wypadku a nie ja. wiec wychodzi na to, ze ja nic nie place i tez ze mi nie potracaja nic z odszkodowania.

nie moge sie zalogowac na wlasne konto ;/ strasznie dlugo laduje mi sie strona, dopiero jak wchodze jako niezarejestrowany uzytkownijk to moge cos napisac ;/
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 3:25 am   

witam,
czy mozesz mi podac przez jaka strone sie probujesz zalogowac? jak przegladarka i w jakiej wersji? wtedy postaram sie cos z tym zrobic.

pozdrawiam
Dawid
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 9:10 am   

o teraz mi sie udalo! wczesniej probowalam zalogowac sie w tym okienku, ktore jest nad miejscem do napisania odpowiedzi i bardzo dlugo mi sie ladowalo az w koncu pokazywal sie komunikat, ze strona jest niedostepna. ale juz wszystko dziala :)

dies a czy mozesz przytoczyc sprawy, ktore trwaly tak dlugo jak mowisz? mi w tym sos bphc powiedzieli, ze moja bedzie trwac ok 3 miesiecy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama