Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
odszkodowanie za wypadek samochodowy
Autor Wiadomość
dies 
Nieśmiały


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:45 am   

sprawa za wkręcenie ręki w maszynę do segregowania - 3lata,
wypadek motocyklowy - 2 lata,
wypadek motocyklowy - 1 rok
liczone od dnia wypadku to wpłynięcia odszkodowania :) na konto.
Przy dwóch ostatnich szukanie firmy(angielskiej) która zajęła się wypadkiem to około 2tygodni.Pierwszy przypadek to około pół roku bo poszkodowany zaraz po wypadku wrócił do PL i stamtąd "kierował" sprawą.Jakaś polska firma to robiła ale nie wiem jaka.

Na prawdę nie wierze że sprawa się zakończy w 3 miesiące, choć życzę Ci tego z całego serca. Ale patrząc na datę pierwszego postu i na dzień dzisiejszy to już minęły dwa miesiące.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 10:31 pm   

To prawda, sprawy o odszkodowania trwają "wieki".
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 2:11 pm   

no moja sprawa "zaczela sie" 30 stycznia, wiec rzeczywiscie trwa juz 2 miesiace... na razie czekamy na odpowiedz drugiej strony...
 
 
PolskieCentrum 
Niemowa


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Coventry (Anglia)
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 10:56 am   odszkodowania za wypadek samochodowy

jesli chodzi o odzyskiwanie odszkodowan, polecam firme Polskie Centrum Odszkodowan, 100 % Polska firma, zdobywa najlepsze odszkodowania, wszelkie sprawy prowadzimy korespondencyje, tel. 07846298058,07599294035.
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:42 am   

a ja polecam http://sos-bphc.com ;) z ktorych pomocy wlasnie korzystam wiec polecam najpierw przeczytac temat ;) co do czasu trwania to juz niedlugo bedzie po wszystkim, wiec jestem bardzo zadowolona.
 
 
marszand
Gość
  Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 9:53 am   

a jakie warunki trzeba spelnic, zeby ta firma zajela sie sprawa?
 
 
Michalina 
Nieśmiały


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Birmingham (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 9:52 am   

podstawowe rzeczy: dane sprawcy wypadku, jego ubezpieczyciela itd. mozesz sobie przeczytac: http://sos-bphc.com/1/2/p...nformacje.html, jest napisane :
"Pamiętaj, że w sytuacji wypadku drogowego powinieneś ustalić dane osobowe sprawcy wypadku (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, numer rejestracyjny pojazdu i nazwę firmy ubezpieczeniowej, numer polisy) oraz świadków zdarzenia."
 
 
marszand
Gość
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 8:01 am   

Michalina napisał/a:
podstawowe rzeczy: dane sprawcy wypadku, jego ubezpieczyciela itd. mozesz sobie przeczytac: http://sos-bphc.com/1/2/p...nformacje.html, jest napisane :
"Pamiętaj, że w sytuacji wypadku drogowego powinieneś ustalić dane osobowe sprawcy wypadku (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, numer rejestracyjny pojazdu i nazwę firmy ubezpieczeniowej, numer polisy) oraz świadków zdarzenia."



dzieki za informacje, mnie interesuje odszkodowanie bo mialem wypadek w pracy i szukam firmy ktora sie tym zajmie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama