Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Odszkodowanie za utrate zdrowia
Autor Wiadomość
nika40 
Niemowa


Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Barking and Dagenham (Anglia)
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 3:16 pm   Odszkodowanie za utrate zdrowia

Witam
Postanowilam do Was napisac i prosic o pomoc .
Chcialabym przedstawic Wam i wyjasnic wszystko ze szczegolami poniewaz czuje sie bardzo poszkodowana. A wiec zaczynam – Do Londynu przyjechalam w maju 2004 roku i w tym samym czasie rozpoczelam prace w hotelu jako pokojowka. Pracowalam przez 2 lata na caly etat a od 2006 roku moj manager z powodu mojej choroby(problem z barkiem , szyja ) zredukowal mi caly etat na dwa dni w tygodniu.Wowczas to moj dochod spadl do minimum I przyznano mi zasilek Income Support ktory wynosil 16.50 p/w i tu czuje sie bardzo poszkodowana poniewaz stracilam zdrowie przez ciezka prace w hotelu I tak karygodnie mnie potraktowano .We wrzesniu 2007 roku nastapil nawrot choroby.Na zwolnieniu lekarskim bylam 9 miesiecy w tym 3 miesiace bylam przykuta do lozka.W czasie mojej choroby nie mialam placonego chorobowego a moj Income Support wynosil 16.50p/w.Chcialam rowniez zaznaczy ze nie otrzymalam za ten rok P45 i zostalam zwolniona w czasie mojej choroby poniewaz referencje jakie od nich otrzymalam swiadcza ze pracowalam od maja 2004 do sierpnia 2007. Chcialam sie dowiedziec jakie mam prawa: czy moge walczyc o odszkodowanie za utrate zdrowia ,czy moge walczyc o chorobowe ktorego nie otrzymalam w czasie mojej choroby .Chcialam rowniez dowiedziec sie czy nie jest za pozno poniewaz moja znajoma powiedziala mi ze moglo to ulec przedawnieniu.
 
 
Irwin Mitchell
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: Newcastle upon Tyne (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 11:54 am   

Droga Pani!
Dziekujemy za Pani post. Wedlug prawa brytyjskiego w UK o odszkodowanie mozna sie ubiegac do 3 lat od daty wypadku lub od czasu, kiedy objawy schorzenia zostaja przypisane pracy. Z Pani opisu wynika, ze pierwsze symptomy choroby pojawily sie juz w 2006 roku, wiec niestety sprawa najprawdopodobniej ulegla juz przedawnieniu. Jest nam przykro, ze nie mozemy niestety pomoc przy tej okazji. Moze Pani jednak zasiegnac porady bezposrednio od innej firmy prawniczej. Pozdrawiamy, kancelaria Irwin Mitchell.
_________________
Message sent by Irwin Mitchell www.irwinmitchell.com/polish
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama