Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka języka angielskiego w warrington
Autor Wiadomość
marcin83 
Niemowa


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 1:54 pm   Nauka języka angielskiego w warrington

Witam!
Ma ktoś może namiary na jakąś dobrą i niedrogą szkołę, gdzie efektywnie można by było nauczyć się języka angielskiego. Zależało by mi żeby na takim kursie dużo się rozmawiało(często kursy angielskiego polegają na klepaniu gramatyki - co mi się trochę nie podoba) Jeśli ktoś ma jakieś informacje lub doświadczenia ze szkołami w warrington to byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
 
 
asik 
Niemowa



Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Warrington (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 2:30 pm   

Po przyjeździe do UK przymierzałam się do nauki języka angielskiego w szkołach. Jednak nic z tego nie wyszło. Każda szkoła ma swoje terminy w których musisz się zapisać, sztywne godziny w których musisz uczęszczać na zajęcia.

Rzeczywistość jednak bywa różna. Praca którą miałam była raz na zmianę poranną raz na popołudniową, często robiło się jakieś nadgodziny. Poza pracą trzeba się czasem spotkać ze znajomymi, zająć domem, zakupami ... itp. Ciężko mi było wkomponować w to jakieś godziny nauki języka.

Najlepszym sposobem jak dla mnie na naukę języka okazały się kursy komputerowe, konkretnie w moim przypadku Euro++http://olimp.sklep.pl/pro...eward-angielski
Uczę się kiedy mam na to ochotę i wolny czas, nie muszę nigdzie wychodzić, program jest opracowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Program sprawdza ćwiczenia, które wykonujesz.

Uwiesz mi że taka forma nauki będzie dobra również dla ciebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama