Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka jazdy SKAUT to oszuści!!!
Autor Wiadomość
23YGDC
Gość
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:42 pm   Nauka jazdy SKAUT to oszuści!!!

Ostrzegam wszystkich chetnych do robienia prawo jazdy w bristolu przed szkola jazdy SKAUT!!! To sa naciagacze bez doswiadczenia i kompetencji. Instruktor nie ma pojecia o zasadach ruchu w anglii i w polsce chyba tez. Nauczyl mnie wszystkiego zle, na odwrot niz ma byc i stracilam tylko pieniadze i czas. I teraz majac innego instruktora ciezko jest mi sie oduczyc zlych nawykow. Chociaz teraz mam bardzo dobrego instruktora i jak mu mowie o SKAUCiE to jest w szoku ze ktos taki wogole uczy jezdzic. I zglaszaja sie do niego inni kursanci zbyszka ktorzy nie zdali i ktorzy popelniaja te same bledy bo tak zastali nauczeni przez :kill: zbyszka.Jeszcze nikt jezdzac ze Zbyszkiem ze SKAUTa nie zdal egzaminu!!! Dlatego odradzam wszystkim!!! A do tego instruktor nie zna kompletnie jezyka angielskiego i tylko narobil mi wstydu na egzaminie. pozdrawiam Iwona i Tomek
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:59 pm   

No to ładne jaja.
Współczuje.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:36 pm   

nie ostrzegaj nas, tylko zgłoś to do firmy, w której pracuje ten pan
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:52 pm   

anieliczka napisał/a:
nie ostrzegaj nas, tylko zgłoś to do firmy, w której pracuje ten pan


A jeśli pracuje u siebie, proponuje złożyć wizyte w CAB.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
myszorek
Gość
  Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:42 am   

Nie mam gdzie tego zglosic bo nie mam zadnego dowodu zadnej umowy. A SKAUT to jest firma dwuosobowa skladajaca sie z Pana Zbyszka ktory jest instruktorem i Przemka ktory rzadzi ta cala firma. choc slyszalam ze doszedl jeszcze ktos kto zajmuje sie reklama. Dlatego chce tylko ostrzec tych ktorzy chca sie nauczyc jezdzic zeby nie zrobili tego bledu co ja jezdzac ze Skautem. Znam jeszcze kilka osob ktorzy jezdzili z nim i nie sa zadowoleni wiec to nie tylko ja mam problem. Powinni zamkac im ta cala smieszna firme bo to sa naciagacze. ostatnio moj terazniejszy instruktor jak byl z kim na egzaminie praktycznym na southmead to widzial jak przyjech pan zbyszek z kursantem i chcieli tam zabukowac egzamin teoretyczny... :lolek2:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 1:48 pm   

Jeśli nikt tego nie zgłosi, to nie ma praktycznie szans aby firma została zamknięta.
Jeżeli jest kila osób pokrzywdzonych idźcie do CAB całą grupą.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 4:36 pm   

Mama nadzieje ze Pan Z. byl dzentelmenem i nie obsciskiwal kursantek.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 9:02 am   

pralinka napisał/a:
Mama nadzieje ze Pan Z. byl dzentelmenem i nie obsciskiwal kursantek.


A ja mam nadzieję że nie jesteś jakoś emocjonalnie związana z p.Z.?
Bo to by był na forum chyba pierwszy akt zazdrości. :Scared:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 10:38 am   

Cenzor napisał/a:
pralinka napisał/a:
Mama nadzieje ze Pan Z. byl dzentelmenem i nie obsciskiwal kursantek.


A ja mam nadzieję że nie jesteś jakoś emocjonalnie związana z p.Z.?
Bo to by był na forum chyba pierwszy akt zazdrości. :Scared:


good point! :laugh:
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 1:36 pm   

Oczywiście bez urazy pralinka ale autorzy pisząc pierwszy post nie wspominali o tego typu procederach, więc uważam bynajmniej za dziwne tego typu wycieczki w tym kierunku.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 1:28 pm   

Napisalam tak poniewaz wiem ze Pan Z. lubi sie kleic do kobitek
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 5:33 pm   

pralinka napisał/a:
Napisalam tak poniewaz wiem ze Pan Z. lubi sie kleic do kobitek


>>>>
No to ładnie.
Nie dość że hochsztapler, to przy okazji erotoman.
Tyle że normalny facet raczej każdy lubi "kleić się" do kobitek - to nic złego.
Inaczej to wygląda jeśli ktoś robi coś wbrew woli kobietki czy kobietek.
Chciałbym zobaczyć, naprawdę bardzo chciałbym zobaczyć co Pan Z. ma na ten temat do powiedzenia.
Bo w tym temacie widać tylko jedną stronę medalu.
Ciekaw jestem tej drugiej.
Poza tym żeby cokolwiek wywnioskować należałoby poznać również zdanie drugiej strony, tej oskarżanej.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Cenzor Wto Cze 01, 2010 5:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 5:36 pm   

a ja nie rozumiem, że tyle ludzi na niego narzeka, a nikt nie podjął żadnych działań, żeby ukrócić ten proceder..
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 5:43 pm   

anieliczka napisał/a:
a ja nie rozumiem, że tyle ludzi na niego narzeka, a nikt nie podjął żadnych działań, żeby ukrócić ten proceder..


Dokładnie.
To takie trochę bicie piany, bez specjalnego rezultatu.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Gość

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 8:05 pm   

Witam mam na imie Przemek.
dziwie sie osobie o ktorej piszecie.
Moge powiedziec ze pomagalem Zbyszkowi przez kilka m-cy do wrzesnia 2009 roku zakladajac strone internetowa i umawiajac klientow na nauke jazdy. Pamietam ze nie bylo zadnych przekretow ani nic z tych zeczy. Wiec jezeli ktos takie zeczy pisze to niech zadzowni na policje i niech to policja rozstrzygnie.

Pozdrowienia
Przemo
 
 
mgu1977
Gość
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 2:40 am   Re: Nauka jazdy SKAUT to oszuści!!!

23YGDC napisał/a:
Ostrzegam wszystkich chetnych do robienia prawo jazdy w bristolu przed szkola jazdy SKAUT!!! To sa naciagacze bez doswiadczenia i kompetencji. Instruktor nie ma pojecia o zasadach ruchu w anglii i w polsce chyba tez. Nauczyl mnie wszystkiego zle, na odwrot niz ma byc i stracilam tylko pieniadze i czas. I teraz majac innego instruktora ciezko jest mi sie oduczyc zlych nawykow. Chociaz teraz mam bardzo dobrego instruktora i jak mu mowie o SKAUCiE to jest w szoku ze ktos taki wogole uczy jezdzic. I zglaszaja sie do niego inni kursanci zbyszka ktorzy nie zdali i ktorzy popelniaja te same bledy bo tak zastali nauczeni przez :kill: zbyszka.Jeszcze nikt jezdzac ze Zbyszkiem ze SKAUTa nie zdal egzaminu!!! Dlatego odradzam wszystkim!!! A do tego instruktor nie zna kompletnie jezyka angielskiego i tylko narobil mi wstydu na egzaminie. pozdrawiam Iwona i Tomek



niestety sie z wami zgodze. sam nie mialem przyjemnosci, watpliwej miec do czynienia z nimi, ale slyszalem juz dziesiatki negatywnych opini. moze ktos sie w koncu za nich wezmie
 
 
Pit
Gość
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 9:57 pm   

Cześć !
Witam wszystkich!
Słuchajcie ludziska ,jestem instruktorem w UK i naprawdę żal czytac niektóre posty,Uczyłem w Polsce około 15 lat teraz robie to w Uk ale złośliwośc niektórych kursantów jest nie do opisania.Za wszystko najlepiej jest oskarżyć instruktora ,ale dlaczego nikt nie zagłebia sie w sprawy nauczania. Przecieź każdy z ludzi jest inny do innego jest inne podejście i dobry instruktor musi to z kursanta wyciągnąć. Zawsze wina spada na instruktora ale trzeba tez pomyślć o tym że nie każdy kursant jest taki sam. opieram swoje przemyślenia na latach praktyki i wiem że jeden potrafi zrobić manewry po 5 pogdzinach a innemu idzie jazda i to jest łatwe.Zawsze najlepszym będzie ten instruktor po którego lekcjach zdało się egzamin , ale pamiętajcie że każdy instruktor czegoś Was nauczył. Troszkę pokor
y i zrozumienia dla ciężkiej jakby nie było pracy instruktorów.
Pozdrowionka
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 9:54 am   

Swoją drogą, człowiek to taka istota, która jak zwykle swoje niepowodzenia, musi czymś wytłumaczyć, i w większości wypadków woli zwalić winę na kogoś, nie patrząc na swoje niedoskonałości i błędy które popełnia. :):
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama