Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Komisja hazardowa o Kaziku i wódce.
Autor Wiadomość
Cenzor 



Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 197
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:11 am   Komisja hazardowa o Kaziku i wódce.

"Miałem swój prywatny interes. Mój brat planował na wiosnę wesele" - tak Zbigniew Derdziuk tłumaczył, dlaczego nie podzielił się kartkami na wódkę z Kazikiem Staszewskim. Części zeznań byłego szefa komitetu stałego Rady Ministrów przed hazardową komisją śledczą towarzyszyły opary absurdu.

Kazik Staszewski śpiewa w jednym ze swoich utworów: "No daj mi Derdziuk wódki, no co ci to stanowi? Ja nie mogę, muszę zawieźć tatowi".

O piosenkę Kazika, w której pojawia się postać Zbigniewa Derdziuka zapytał poseł lewicy Bartosz Arłukowicz - relacjonuje przesłuchanie TVN24.pl. "Zjada mnie ciekawość" - argumentował pytając, czy w tekście chodzi właśnie o urzędnika, który stanął przed komisją.

"Owszem, studiowałem socjologię. I Kazimierz Staszewski też. Mówiłem mu Kazik, jak to studenci. Były strajki. Ja jestem człowiekiem odpowiedzialnym i uważam, że jak się strajkuje, to się nie pije. Ale niektórzy koledzy potrzebowali kartek na wódkę. Ja z natury nie popierałem picia podczas strajku, ale miałem też interes prywatny: mój brat planował na wiosnę wesele" - wspominał Zbigniew Derdziuk.

Nie miało to absolutnie żadnego związku z aferą hazardową. Jednak poseł Franciszek Stefaniuk z PSL podsumował: "Ten wątek jest najbardziej zrozumiały
".

Źródło: Goniec.com

news-9935_s.jpg
Plik ściągnięto 72 raz(y) 5,38 KB

_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
 
 
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 745
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:33 am   

no to wreszcie sie wyjasnilo na co ida te wszystkie publiczne pieniadze :Thinking:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Cenzor 



Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 197
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:42 pm   

Dawid napisał/a:
no to wreszcie sie wyjasnilo na co ida te wszystkie publiczne pieniadze :Thinking:


To wszystko kropla w wódzie, można się jedynie domyślać, o tym czego nie wiemy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
 
 
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 745
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 8:53 am   

jest ciekawy artykul
"Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.

Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.

Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny."
http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret

co prawda czytac komentarze nalezy, bo sie okazuje ze autor troche fantazjuje, jednak jest sprawa ciekawa
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Cenzor 



Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 197
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 12:22 am   

Bardzo ciekawa teoria.
Oby tylko naprawdę nie okazała się prawdziwa.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
 
 
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 745
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wczoraj 13:11   

czytales komentarze? Wg niektorych nie ma sie czego bac, bo arguemnty w artykule nie sa prawdziwe, jednak pocieszajacy jest fakt, ze mamy takie zloza i tyle wod geotermalnych. Jak kiedys wroce do Polski do na pewno bede korzystac z takiego cieplego zrodelka :lolek2:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama