Leicester.infolinia.org

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Na -anty?
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 2:58 pm   

Jestem od 3 lat w Wielkiej Brytanii. Przyjechalam tu z mysla o zarobienu grosza na "swoje", potem powrocie...ahh, nie wazne. Nie chodzi o mnie....

 

Sledze polskie strony internetowe. Czytam. To chyba ciekawosc i juz zwyczaj kazdego kto ma dostep do internetu, i chce sie dowiedziec roznych roznosci na temat zycia na swiecie. Sa to nie tylko artykuly, rowniez komentarze, fora, opinie. Zarowno moich "krewniakow" w Polsce jak i tych z Wysp. Z przerazaeniem i swego rodzaju ciekawoscia zagladam codziennie na O***.eu by przeczytac kolejny anty-polsko-emigracyjny artykul, wyciagajacy rzeczy ktore daja powod do zagorzalych dyskusji. Najciekawsze jednak, to nie sama zawartosc materialu, a rozmowy, dyskusje , klotnie dotyczace tematu, rozciagajace sie i zmieniajace wogole glowny pomysl artykulu. Celowa prowokacja? Nie wiem. Zobaczmy.


Przeczytaj artykuł
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 3:00 pm   

:brawoo: Nic dodać, nic ująć.
Brawo za felieton, po którym zapadłem w kilkusekundowe zamyślenie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 3:29 pm   

Już dawno przestałam czytać komentarze pod artami w necie na temat imigrantów. Uważam, że osoby, które się tam wpisują nie są dla mnie jakimikolwiek partnerami do dyskusji. Często są to miałkie prowokacje nudzących się, sfrustrowanych małolatów, którzy tak bardzo potrzebują się dowartościować jak codziennego onanizmu.
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 3:32 pm   

anieliczka napisał/a:
sfrustrowanych małolatów, którzy tak bardzo potrzebują się dowartościować jak codziennego onanizmu.


>>>>
Hahaha, albo i częściej jak codziennego. :laugh:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama