Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
mieszkanie z council
Autor Wiadomość
ew_elinka
Niemowa


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Guildford (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 11:30 am   mieszkanie z council

Witam!! czy ktos sie orientuje jak to jest z mieszkaniem cuncilowskim?ja jestem w ciazy w 5miesiacu i tylko moj partner pracuje gdyz moj pracodawca zwolnil mnie z pracy gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy.Probowalismy wynajc dom przez agencje ale wszedzie odprawaili nas ze swistkiem bo potrzeba dwoch kontraktow aby moc wynajac dom. Dostalismy teraz list od naszego langroa ze do konca wrzesnia mamy sie wyprowadzic z domu(wynajmujemy tylko pokoj).Bylismy juz w councilu i skaldalismy wniosek o mieszkanie teraz tylko musze dostarczyc im list od naszego wlasciciela domu.Czy mamy szanse ze dostaniemy dom przed moim porodem?i jak dlugo trwa oczekiwanie na taki dom.dziekuje z gory za kazda odpowiedz.
 
 
Gość

Wysłany: Sro Mar 23, 2011 12:55 pm   

MAM PYTANIE W STYCZNIU 2011 ZLOZYLAM PAPIERY O MIESZKANIE Z COUNCILU MAM 4 DZIECI W APLIKACJI NIE NAPISALAM ZE SYN CHORUJE NA ASTME WIEC WYSLALAM PAPIERY OD LEKAZA ZE SYN CHORUJE W DOMU MAM WILGOC KAZALI MI SIE SKONTAKTOWAC ZBIUREM KTORE ZAJMUJU SIE WILGOCIA ODPOWIEC OTRZYMALAM ZE NIE SA MI W STANIE POMOC ZE MAM TA WILGOC CZYSCIC WIEC TAK ROBIE SYN OD CZASU KIEDY POKAZALA SIE WILGOC CZESCIEJ MA DUSZNOSCI WSZYSTKO TO POISALAM W LISCIE DO COUNCILU A ONI MI ODPISALI ZE WILGOC TO NIE PROBLEM WIEC PROSZE O RADE CO MAM ROBIC .AHA A DALI MNIE DO GRUPY SREBNEJ
 
 
andzia 
Niemowa


Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 11:19 am   

Witam mam pytanie odnosnie przyznawania mieszkan komunalnych.Mieszkam z mezem i synem we wschodnim Londynie od ponad 4 lat, Od ponad roku wynajmujemy male 2 bedroom house wszystko bylo by ok gdyby nie choroba naszego syna zachorowal na astme z obserwacjii lekarzy i naszej przyczyna choroby jest wilgoc i grzyb w domu staralismy sie go usunac ale bez skutecznie sciany w domu sa az mokre!!! stan zdrowia syna sie pogarsza na dzien dzisiejszy przyjmuje 2 inhalatory,Chcialam sie dowiedziec czy mamy jakies szanse na takie mieszkanie czy wogole sie kwalifikujemy? pozdrawiam
 
 
karol
Gość
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 9:40 am   mieszkanie z counsilu

Witam. Moje pytanie dotyczy sytuacji panujacej w domu.Jestem ojcem samotnie wychowujacym 2 dzieci. Wynajmuje dom wspolnie z samotna matka i jej synem. Prowadzimy dwa oddzielne gospodarstwa domowe. W domu panuje przeludnienie, poniewaz na 3 sypialnie przypada 5 osob. Natomiast atmosfera panujaca pomiedzy nami przypomina horror, ciagle klotnie, awantury. Niedawno zlozylem wniosek o mieszkanie z counsilu w ktorym nadmienilem tylko o sytuacji. Co moge zrobic aby jak najszybciej wniosek zostal rozpatrzony pozytywnie?
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 7:26 am   

Tu jest trochę na ten temat.
https://infolinia.org/foru...alne-vt5943.htm
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
ewelina
Gość
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 9:24 am   

Wiesz co ja mysle ze argumentujac ze starasz sie o mieszkanie z councilu ze wzgledu na wilgoc i grzyb to mozesz bardzo dlugo czekac na to mieszkanie. Urzednicy maja racje ze to nie jest problemem poniewaz w Anglii wiekszosc mieszkan ma grzyb i wilgoc ze wgledu na klimat w jakim sie znajduje. Dla nich jezeli masz tylko jedno dziecko , two bedroom house to wszystko jest o.ki. Domy z coucilu wcale nie beda inne , tzn bez grzyba i wilgoci bo nikt nie jest cudotworca i klimatu nie zmieni. szybciej dostaniesz dom gdy np utracisz dochody badz np bedziesz miala za mala powierzchnie mieszkaniowa albo gdy landlord poprostu bedzie chcial cie wyrzucic.
 
 
Gość

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 2:13 am   

Witam mam pytanko wynajmuje z partnerem tanie 1 bedroom od roku.Jestesmy w Londynie od 8 lat i caly czas bylismy zatrudnieni.Jednak urodzilo nam sie dziecko ,a moje macierzynskie sie skanczylo i zostalismy tylko na pensji mojego partnera.Jak na zlosc wlasciciel poinformowal nas ze sprzedaje mieszkanie, a nas nie stac w tej chwili na wynajem bo to mieszkanie naprawde bylo tanie.Chcialam zapytac czy skladajac podanie o mieszkanie mamy jakas szanse na jego uzyskaniei nakogo najlepiej skaldac wnisek.
Kasia
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 6:19 am   

Anonymous napisał/a:
Witam mam pytanko wynajmuje z partnerem tanie 1 bedroom od roku.Jestesmy w Londynie od 8 lat i caly czas bylismy zatrudnieni.Jednak urodzilo nam sie dziecko ,a moje macierzynskie sie skanczylo i zostalismy tylko na pensji mojego partnera.Jak na zlosc wlasciciel poinformowal nas ze sprzedaje mieszkanie, a nas nie stac w tej chwili na wynajem bo to mieszkanie naprawde bylo tanie.Chcialam zapytac czy skladajac podanie o mieszkanie mamy jakas szanse na jego uzyskaniei nakogo najlepiej skaldac wnisek.
Kasia

Witam również!
Wniosek składajcie na Was oboje, a właściwie troje.
Jeśli macie dziecko i grozi Wam bezdomność, powinniście być priorytetem.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
LUKAS
Gość
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 5:27 pm   pomoc

:chlip: Witam, w Londynie jestem od 2,5 roku. 3 miesiace temu urodzil nam sie synek, mieszkamy na pokoju gdzie jest niski standard, mamy grzyba i mieszkamy w domu jeszcze z 7 osobami. wczoraj zadzwonil do mnie landlord i powiedzial ze daje nam notice mam 10 dni na wyprowadzenie sie. a nie stac nas na to zeby wynajac dom, bo na pokoj nikt nie chce osob z dzieckiem, ja mam bardzo niskie zarobki bo zarabiam tylko 170 f tygodniowo a zona siedzi z dzieckiem i dostaje aby podstawowe maternity za dziecko z pracy. moje pytanie jest jakie mamy szanse na dostanie mieszkania socialnego. boje sie ze za 10 dni bede stal na ulicy z dzieckiem i synkiem. :chlip: [b]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama