Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkanie komunalne
Autor Wiadomość
julia1 
Niemowa


Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 4
  Wysłany: Pią Sie 20, 2010 10:11 pm   Mieszkanie komunalne

Witam. Nie wiem czy dobrze trafię z pytanie . Proszę o odpowiedź. Do Anglii przyjechałam w grudniu 2009r. z 4letnią córeczką. Dwa miesiące mieszkała u znajomej. W lutym wynajęłam flat tj. jeden pokoik z malutką kuchnią. W miesiącu czerwcu dołączył do nas mąż. Moje pytanie brzmi. Czy mogę starać się o mieszkanie komunalne ponieważ warunki w jakich mieszkamy są nie do wytrzymania. Dziecko ma 5 lat,jest w wieku szkolny.Mieszkamy w jednym pokoju a dziecko nie ma swojego kąta. Nadmieniam,że obecnie nie stać nas na wynajęcie większego mieszkania bo z opłatą obecnego mamy kłopoty.Przeczytałam w jednym z artykułów ,że muszę mieszkać na Wyspach przynajmniej 1 rok. Czy prawo sztywno tak stanowi , czy są jakieś odstępstwa? Obecnie zalegam 3 miesiące z czynszem ,jednak mąż jest na najlepszej drodze do otrzymania pracy a właściciel domu wstrzymała się z eksmisją. Będę wdzięczna za pomoc bo nie wiem od czego zacząć. Tym bardziej,że córeczkę moją czeka operacja oka w klinice w Manchester(czekamy na termin) a ja sama w październiku muszę odwiedzić klinikę. Problemów niemało . Pomoc w jaki sposób ubiegać się , i czy jest sens będzie dla mnie bardzo wymierną pomocą. Z poważanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama