Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
zaplac kase dostaniesz prace!!!
Autor Wiadomość
jdt
Gość
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 9:54 pm   zaplac kase dostaniesz prace!!!

dzisiaj napisal koles ze ma prace dla mnie tylko musze mu zaplacic 250 funtow..!!to jest karalne!!czy oni sobie nie zdaja sprawy!! taki jest wlasnie POLAK DLA POLAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiele jest agencji w Polsce , ktore dzialaja bezprawnie!
 
 
zales
Stały bywalec



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 94
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 12:33 am   

prawda, ale co ma zrobic zdesperowany obywatel polski bez pracy płaci ja nie płacilem bo przyjechalem w ciemno moj kuzyn placil niby na "ubezpiecznie" 450 zł :D Porazka
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 8:40 am   

jeszcze pol biedy jak trzeba zaplacic i pozniej sie pracuje,
ale jest wiele przypadkow gdzie sie placi a pracy i tak nie ma

Najbardziej mnie wkurza ze ludzie ktorzy tu pracuja sprowadzaja innych i pasozytuja na nich np. pobierajac dodatkowe oplaty za mieszkanie, jakis fikcyjny bond, albo drobny haracz od miesiecznej pensji.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
mala27
Gość
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 6:17 pm   

Niestety taka jest prawda, Polak zawsze lubił kombinować i teraz kombinuje za granicą pasożytując na niewiedzy rodaków. Gratulacje!!!
 
 
zales
Stały bywalec



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 94
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 6:39 pm   

Dawid napisał/a:
jeszcze pol biedy jak trzeba zaplacic i pozniej sie pracuje,
ale jest wiele przypadkow gdzie sie placi a pracy i tak nie ma


no i taki jest ten nasz narod ale nie kazdy taki musi byc ja zalatwilem prace czterem osoba a za to postawili mi piwko i starczy ! A moze i tak za duzo?
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 78
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 3:52 pm   

ja tez pomoglem wielu ludziom w znalezieniu pracy czy mieszkania i jezeli ktos tego potrzebuje to dalej pomagam. czasem ktos przynosi flaszke czasem piwko ale zawsze pijemy to razem hehehehe. wiec mowie wam ze milo jest pomagac bezinteresownie.
 
 
 
Edka 
Niemowa
Edka


Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 4:43 am   

gozdziu napisał/a:
ja tez pomoglem wielu ludziom w znalezieniu pracy czy mieszkania i jezeli ktos tego potrzebuje to dalej pomagam. czasem ktos przynosi flaszke czasem piwko ale zawsze pijemy to razem hehehehe. wiec mowie wam ze milo jest pomagac bezinteresownie.



Miło jest, gdy na naszej drodze pojawiają się ludzie, którymi kieruje bezinteresowność . Którzy wykazują się checią pomocy. Ja cenie takich ludzi. Tak naprawde liczy sie wdzięczność, która czesto znaczy więcej niz wypite piwo z obowiązku, nie przecze że to tez miły gest.
A jaką satyswakcje daje nam fakt, że potrafiliśmy komuś pomóc i dać odrobinę szczęścia.


Ale RAID zabija owady NA SMIERC :mrgreen:
_________________
Edka
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 3:37 pm   Re: zaplac kase dostaniesz prace!!!

Strzezcie sie oszusta ktory wyłudza kase za zakwaterowanie i nie płaci landlordowi...niby taki posrednik ...mowia na niego Staszek...
 
 
Hubert 
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 34
Skąd: Barry Island
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 11:04 pm   

Ja zaplacilem za prace ok 2,5tys zl, w biurze podrozy Bratniak, teraz juz sie nazywa inaczej po kilku aferach.
Miala byc praca, mieszkanie i 24h/7 pomoc w UK.
Z tego wszystkiego byla tylko praca.Co do mieszkania, jak dzownilem do Polski odslyali mnie do agencji w Angli a jak dzownilem do ETCi - agencji w ANgli to odsylalimnie do SWISSA w Polsce.Krotko mowiac brak mieszkania i brak pomocy.

DObrze ze praca byla.Wymieniam nazwy agencji zeby inni w przypadku ze stycznoscia z nimi uwazali.

to dluga historia, ale rodacy pomogli
 
 
 
ala829 
Nieśmiały


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Plymouth (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 4:44 pm   

Fakt to juz jest szczyt podlosci zeby z rodaka zdzierac kase za drobna pomoc
mozna przeciez pomoc od tak z dobrego serca:))
uklon tym ktorzy pomagaja tak poprostu w zamian nic nie chcac,nie czerpiac zadnych korzysci pozdrawiam :okii:
 
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 36
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 6:39 pm   

Gdziekolwiek się ruszysz to wszędzie słychać jak skubią i chcą oskubać rodaka. Przykro patrzeć na tę sytuację lecz głupota nie zna granic. Tyle informacji i trąbienia o wyzyskiwaczach w UK.

Zresztą wszystko już przycicha z braku najazdu Polaków do UK.
Czasy funta mijają.
_________________
www.forum-brukarskie.pl
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 7:30 pm   

Ja chciałem dodać takie moje spostrzeżenie do tego o czym piszecie.
Jeśli się mylę proszę mnie poprawić, ale:
Czy widział ktoś z pośród innych narodowości w U.K czy gdziekolwiek, aby rodacy innych narodowości robili takie rzeczy między sobą???
Bo może jeśli chodzi o jakieś pojedyncze przypadki pewnie ktoś by się pewnie i znalazł.
Ale mi chodzi raczej o ogół i sposób w jaki jeden drugiego wykorzystuje za granicą.
Spotykałem się z sytuacjami gdzie rodak rodaka z naszego kraju zostawiał na ulicy okradzionego i pozostawionego na pastwę losu.
Czy to nie poniżej krytyki?
I teraz jeszcze mi powiedzcie jak inni mają nas szanować, skoro tego nie robimy między sobą?
Pozdrawiam
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Agatka87 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 95
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 12:13 pm   

czesc,ja jest krotko w Uk ale zostalam oszukana przez polke!mialam miec prace wyszla lipa!kazal mi przyjsc kiedys tam do pracy i charowalam jak wol a ona wieczorem zadzwonila ze mnie jednak nie zatrudni bo ma inna dziewczyne na moje miejsce,potem okazalo sie ze ta dziewczyna porobila 1dzien i ta pani jej powiedziala ze jej nie zatrudni bo ma kogos innego na jej miejsce!tak ze sie to kreci w kolko!!!ta pani dziala w Bristolu i pobiera 250f za to ze zatrudnia kogos
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 10:42 am   

najprosciej zglosic na policje, wogole bym sie nie patyczkowal
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Agatka87 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 95
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 1:59 pm   

najnpierw to ja chce odzyskac kase ktora powinna mi zaplacic za moja prace!!! :kill: :kill: :kill: :kill:
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 2:25 pm   

a w jaki sposób chcesz to zrobić?
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 10:57 pm   

zawsze mozna powiedziec, kasa albo policja
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Agatka87 


Wiek: 25
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 95
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 1:26 am   

spokojnie panowie hehe ja to sama zalatwie
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:17 am   

dobrze proszę pani :-)
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:17 am   

jesli nie było oficjalnej umowy o prace to raczej ciężko będzie oficjalną drogą odzyskanie należności. Pozostanie jedynie działanie na granicy prawa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama