Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
child tax credit
Autor Wiadomość
basiarw
Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 5:49 pm   child tax credit

Otrzymuje wraz z mezem CHTC, na podstawie zarobkow moich i meza od kwietnia 2008 do kwietnia 2009. Od stycznia 2009 moj maz nie pracuje. Czy jezeli zglosze teraz to, ze mamy mniejszy dochod, bo moj maz stracil prace, to dostaniemy teraz wiekszy CHTC, czy dopiero od kwietnia 2010 dostaniemy wyzszy.
Bylam przekonana, ze CHTC otrzymuje sie za poprzedni rok podatkowy, bez wzgledu na obecna sytuacje, ale kolezanka powiedziala mi, ze w jej przypadku, calkiem podobnym do mojego, uwzglednili sytuacj biezaca.
A ja jestem w kropce, bo wszedzie jest napisane, ze CHTC otrzymuje sie za poprzedni rok rozliczeniowy, a nie biezacy, prosze o rade... pozdrawiam
 
 
Polpen
Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:14 pm   Children Benefit

Witam,

Zmiane w sytuacji zyciowej trzeba zglaszac do Revenue tak szybko jak ona zaistnieje.

Pozdrawiam
 
 
biba32 
Niemowa


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Slough (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:46 pm   

maz wlasnie stracil prace,ja nie pracuje mamy 2dzieci,dostajemy childe tax credit czy po utracie przez meza pracy bedziemy dalej otrzymywac childe tax credit???
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 66
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:36 am   Children Tax Benefit

Witam,

Tak będą państow nadal otrzymywać benefity, proszę tylko poinformować urząd, o zmianie sytuacji życiowej czyli o stracie przez męża pracy. Powinno to wpłynąć na wzrost benefitów.

Tak samo należy poinformować urząd w momencie kiedy mąż znajdzie prace.

Pozdrawiam

Paweł
Polpen
 
 
misia15
Gość
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 11:30 am   

witam. mam pytanie : jak zrezygnować z child benefitu? maz wrocil na stale do Polski kilka miesiecy temu,a wciaz sa przelewy na jego angielskie konto.
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 66
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 10:49 pm   

Prosze skontaktowac sie Z Custom and Revenue i powiadomic ich o powrocie no Polski

Pozdawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama