Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Mamusie w Wrexham!
Autor Wiadomość
mygamma 
Niemowa


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Wrexham (Walia)
  Wysłany: Nie Lut 14, 2010 11:30 pm   Mamusie w Wrexham!

Kilka miesięcy temu przeprowadziłam sie do Wrexham. Może jakieś mamuśki z dziećmi miałyby się ochotę spotkać czasami na kwie? Mam córeczkę która ma rok i fajnie byłoby gdyby poznała jakieś inne dzieci.

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 12:06 am ]
W nawiązaniu do tematu spod mojego 'Tylu Polaków a Tu Cisza' - JEST CICHO!!!!! Tatusiowie - powiedzcie mamusiom o tym forum, znajomi - znajomym, mamusie - mamusiom spodziewającym się potomstwa!!!! Jeśli nie chcecie się spotykać - może poklikajmy o dzieciach. Jestem sama z mężem i w zasadzie wszystko co z dziećmi zwiazane jest dla nas nowością. Rada od doświadocznej osoby jest bezcenna!!! Pozdrawiam serdecznie i piszcie mamusie!!!!
 
 
Lusia26 
Niemowa


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Wrexham (Walia)
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:37 am   

Witaj Mamusko!Ja podobnie jak Ty mieszkam we Wrexham od paru miesiecy i mam syna dwu i pol letniego.Fajnie byloby sie poznac!Pozdrawiam!
 
 
mygamma 
Niemowa


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Wrexham (Walia)
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 5:29 pm   

Hej! Strasznie fajnie, ze się odezwałaś! Jak Ci sie podoba miasto? Może znasz jakieś fajne miejsce gdzie można iść z dzieckiem aby się wyszalało - znalazłam kilka soft play (ów) we Wrexham, ale nie wiem, który byłby najlepszy dla rocznego dzieciaka. Napisałam Ci prywatną wiadomość. Pozdrwaim
 
 
Lusia26 
Niemowa


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Wrexham (Walia)
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 12:12 pm   

Hej!Miasto jest poprostu fantastyczne,bardzo mi sie spodobalo od samego poczatku.Ja z synem najczesciej w zimne dni chodze do Jelly Totz (przepraszam jesli sie pomylilam co do pisowni), on ta ma naprawde sznse sie wyszalec.Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 12:12 pm ]
Wszystkim Mamuskom zycze wszystkiego co najlepsze w Dniu Kobiet!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama