Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
maciezynskie
Autor Wiadomość
oli12
Gość
  Wysłany: Sro Sty 06, 2010 8:19 pm   maciezynskie

Witam Serdecznie!!!

Mam pytanie do Pana Eksperta:pracuje w Anglii prawie 5 lat , obecnie przebywam na urlopie macierzynskim. Pobieramy z chlopakiem child benefit i tax child benefit. Po urlopie nie chce wracac do pracy a zajac sie wychowaniem dziecka przynajmniej do ukonczenia przez niego 3 lat.
1. Czy jesli zrezygnuje sama z pracy bedzie mi sie nalezalo jakies dodatkowe wsparcie finansowe?
2. Czy powinnam sie zarejstrowac w job center jako bezrobotana jezeli nie wroce do pracy, i czy dostane zasilek dla bezrobotnych czy tylko stus bezrobotnego bez swiadczen?
3.Kiedy powinnam powiadomic pracodawce ze nie wracan=m do pracy?
-2 tyg przed koncem maciezynskiego tak jak obowiazuje wypowiedzenie z pracy czy wczesniej?
4.Czy moze wrocic do pracy i poprsic o zwolnienie przez pracodawce?(nie wiem czy by poszedl na to i czy nie bedzie stratny ze mnie zwalnia?)
5. A czy za urlop ktory mi sie wpracował w czasie maciezynskigo nalezy mi sie ekwiwalent skoro nie wracam do pracy?

Prosze mi doradzic jak to najlepiej rozwiazac i czy oczywiscie jako osoba bezrobotna wychowujaca dziecko moge liczyc na jakis dodatkowy zasilek?


Dziekuje za porady i fachowa odpowiedz!!!! Pozdrawiam
 
 
oli12 
Niemowa
oli12


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Norwich (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 7:00 pm   

Zwracam sie z ponowna prosbą o pomoc w sprawie macierzyńskiego!!!!!
Czy moge liczyc na odpowiedz Ekspera na tym forum wierze, ze ma Pan mnustwo prcy na tym forum ;)
Ale nie wiem jak dlugo trzeba czekać na odpowiedz i czy Pan pomaga wszystkim czy odpowiada tylko na wybrane tematy????????? Czy poprostu mam szukać pomocy gdzies inndziej???????
Pozdrawiam Oli ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama