Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
ma lub smp a home office
Autor Wiadomość
credooo
Niemowa


Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:21 pm   ma lub smp a home office

witam moja sytuacja wyglada nastepujaco pracuje w jednej firmie juz okolo 7 miesiecy ale ciagle bez home office zaszlam w ciaze. wiem ze chcacy aby dostac smp trzeba przepracowac te 26 tygodni... ale czy trzeba w tym okresie byc zarejestrowanym w home office? czy wystarczy ze zarejestruje sie teraz czy te 26 tygodni mnie zakwalifikuje do otrzymywania smp? a co z ma ewentualnie czy jezeli zarejestruje sie dopiero teraz moge je otrzymywac? prosze o pomoc
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 8:43 pm   

Witam,
Aby legalnie otrzymywac zasilek maciezynski w Anglii bedac obywatelem Polski musi pani pracowac co najmniej 1 rok w Anglii posiadajac home office.

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
Ewa
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 9:20 am   

polpen napisał/a:
Aby legalnie otrzymywac zasilek maciezynski w Anglii bedac obywatelem Polski musi pani pracowac co najmniej 1 rok w Anglii posiadajac home office.

Ta zasada dotyczy wszystkich zasilkow, poza tymi, o ktore pyta autorka. Po zarejestrowaniu w HO bedzie jej przyslugiwac SMP lub MA.
 
 
credooo
Niemowa


Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 2:42 pm   

czyli po zarejestrowani bedzie mi przyslugiwal urlop macierzynski? bez wzgledu na to czy przepracowalam ten urlop bez home office?

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 2:44 pm ]
to znaczy bez wzgledu czy przepracowalam ten okres 26 tygodni bez home office?
 
 
Ewa
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 2:39 pm   

Glowy za to nie dam, ale jesli do rejestracji podasz rzeczywista date rozpoczecia pracy, to tak. Zarejestruj sie jak najszybciej.
 
 
bebeszu 
Niemowa


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 10:07 pm   Re: ma lub smp a home office

credooo napisał/a:
witam moja sytuacja wyglada nastepujaco pracuje w jednej firmie juz okolo 7 miesiecy ale ciagle bez home office zaszlam w ciaze. wiem ze chcacy aby dostac smp trzeba przepracowac te 26 tygodni... ale czy trzeba w tym okresie byc zarejestrowanym w home office? czy wystarczy ze zarejestruje sie teraz czy te 26 tygodni mnie zakwalifikuje do otrzymywania smp? a co z ma ewentualnie czy jezeli zarejestruje sie dopiero teraz moge je otrzymywac? prosze o pomoc


hej. moja sytuacja wyglada podobnie i tez sie martwie-byc moze na zapas-ale, ja jestem juz po rejestracji w ho, ktorej dokonalam rok (tak...wiem, wiem), po rozpoczeciu pracy u dwoch pracodawcow. obecnie jestem w piatym miesiacu ciazy i nie jestem pewna czy sie zalapie na maternity..moze mi ciut braknac. jesli masz jakies pewne informacje dotyczace sytuacji, prosze, daj znac. z gory dziekuje, pozdrawiam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama