Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Leicester-przy drodze M1
Autor Wiadomość
Dariusz Radulsk 
Niemowa
Dariuszuk.bloog.pl


Wiek: 54
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Leicester UK
  Wysłany: Pon Mar 12, 2007 4:46 pm   Leicester-przy drodze M1

Witam z Leicester, robie tu rok,przyjechalem z Birmingham gdzie bylem trzy lata.
Zawsze mam prace i zawarte w bloogu inf. pomagaja mi w tym.
Jak sie cos umie to trzeba sie dobrze sprzedac to zarobki sa spore,5.35£ minus podatek to malo wiec nasladowac trzeba tych co maja dobre prace i zarobki.
Moje [URL=http://Dariuszuk.bloog.pl ]Moje informacje[/URL]
POWODZENIA
Dariusz ze Szczecina e-mail:[email protected]
 
 
bbasia
Niemowa


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 11:52 am   

Witam i zastanawia mnie co robisz tzn.w jakiej branzy pracujesz.Czy potrzebuja tam nowych pracownikow bo ja tez chce zmienic prace.Mieszkam w Leicester :polen:
 
 
dariuszuk.bloog.pl 
Niemowa
Szczecin



Wiek: 54
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Ashfield (Anglia)
  Wysłany: Pon Gru 15, 2008 2:40 am   

Od 15 listopada tragicznie z pracą,tubylcy skutecznie eliminują naszych z pracy,pozostawiając najgorsze zawody gdzie wymiana pracowników jest częsta i za najniższe płace.Ratunek to umiejętności zawodowe potwierdzone papierem angielskim ,naszych nie uznają.Prosty przykład do agencji pracy zapotrzebowania wysyła firma elektryk 17 edycja i z naszym SEP nie dostaniesz.Kierowcy,prawko tylko miejscowe,język dobry,praktyka.Na sztaplarki bardzo przydatne w magazynach.Tracisz prace nie idż na załamańca, kobieta robi piekło w domu to normalka,przetrzymaj to w spokoju.Związki zawodowe bronią członków wymyślając obowiązkowe karty CSCS na budowach.Lejcester t0 80% kolorowi i mają rodzinne interesy ,więc u nich nie dostaniesz.Monopol przez agencje ,lecz tam jest cisza z ofertami. Coventry na 1 miejsce pracy 7 zarejestrowanych.Tubylcy ratują się oferując prace za gotówkę,ryzyko oszustwa spore,narobisz się ,wydasz grosze i bez zapłaty.Kobiety szukają frajera co je utrzyma,taki instynkt, lecz tragiczne co po tym znacie.Jesteśmy słabi jako emigracja,watykańczycy zawłaszczyli reprezentatywność Polaków, są niewydolni społecznie i podporządkowani Watykanowi.Niepokoje społeczne, strajki,wymuszą na władzy wrogą polityke na emigrantach.Podobno 400tyś.naszych tak spławili.Za studenta jeszcze nie płacą podatu ZUS,to mają oferty za grosze.Własna firma i robić za połowe ceny tubylcy,może tak przetrwacie?,gastronomia na ulicach ok.800f tyg.,dobra lokalizacja.
_________________
Życzenia;oby wasze żony i dzieci nie były wykorzystywane materialnie przez uzależnionych religijnie.
 
 
Nova11
Niemowa


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Lancaster (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 3:47 pm   

a ogółem ile mniejwięcej jest polaków w Leiceter? ja obecnie mieszkam w Morecambe koło Lancaster ale myślę nad przeprowadzką do Leicester ponieważ w Job Centre większość ofert pracy jest właśnie z Leicester i okolic.

:pijak:
 
 
domel 
Niemowa



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 3:41 pm   

Nova11 napisał/a:
a ogółem ile mniejwięcej jest polaków w Leiceter? ja obecnie mieszkam w Morecambe koło Lancaster ale myślę nad przeprowadzką do Leicester ponieważ w Job Centre większość ofert pracy jest właśnie z Leicester i okolic.

:pijak:


Jest ładnych parę tysięcy (najmniej co słyszałem to 4 tysiaki)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama