Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Polscy homoseksualisci!!
Autor Wiadomość
sea 
Niemowa


Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 6:14 pm   Polscy homoseksualisci!!

wiem ze wielu polakow kochajacych inaczej ucieklo od nietolerancji na maxa jakiej mozna doswiadczyc w Posce i osiedlilo sie tutaj, niewazne czy na stale czy tylko czasowo. Naleze do tej grupy i wiem ze tutaj tez mozna sie spotkac z nietolerancja - ze strony rodakow niestety. Widac czym skorupka za mlodu nasiaknie..... Geje i lesbijki - miejcie odwage zawitac na tej stronie!
 
 
 
sea 
Niemowa


Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 6:16 pm   

sea, :okii:
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 6:55 pm   

Cytat:
wiem ze wielu polakow kochajacych inaczej ucieklo od nietolerancji na maxa jakiej mozna doswiadczyc w Posce i osiedlilo sie tutaj


To prawda -miałem w Polsce kilku znajomych gejów. Ich orientacja nigdy mnie jakoś szczególnie nie interesowała no ale jak się kogoś dłużej zna to się zazwyczaj wie. Z tego co się orientuję to teraz już wszyscy z nich są w UK i to nie z przyczyn finansowych. Raczej mieli dość jakiegoś głupiego ukrywania się... :Oops:
Zupełnie nie kumam tej polskiej homofobii -przecież logicznie rozumując to im więcej wkoło gejów tym więcej wolnych kobiet dla mnie zostaje... :laugh:

Pozdrawiam i gratuluję odwagi...
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Dawid 



Wiek: 29
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 586
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:17 pm   

zapomnieles lukas o paniach kochajacych inaczej, czym wiecej ich, tym mniej dla panow hetero :)
_________________
_______________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 11:27 am   

he, he... -nie zapomniałem, ale to akurat w ten sposób nie działa... Na szczęście lesby żadko są aż tak bardzo "ortodoksyjne"... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 2:15 pm   

Coś w tym jest... kilka lat tamu pracowałam tu z Polakiem, który był gejem... dowiedziałam się o tym po roku. Mi sie nie przyznał a cała reszta pracowników (walijczyków) wiedziała... Pewnie się bał, że też jestem z tych 'tolerancyjnych' Polaków. Tymczasem jest zupełnie inaczej...
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
aluha 
Nieśmiały


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: cardiff
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:22 am   

Buhaha chlopaki, Lukas nie ma jak byc specjalista od lezb
_________________
Ziemia jest okr?g?a, nie przywi?zujmy si? wi?c do kierunk?w:)Tokarczuk
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 3:27 pm   

...no bo w sumie co one mogą razem robić...? -ostatecznie i tak prędzej czy później potrzebny im jest facet... :lolek2:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 4:24 pm   

lukas napisał/a:
ostatecznie i tak prędzej czy później potrzebny im jest facet...


lub specjalne majtki dostępne w Ann Summers... :dum:
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
Aquarius 
Niemowa
Aquarius


Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Cardiff
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 10:06 pm   

Witanko:)
Zauważam w tej dyskusji pewną "niedoskonalość"...
Czemu nikt,a dokładniej Lukas nie bierze pod uwagę tak ważnej sprawy jak UCZUCIA!?
Myślisz,że jak to nazwałeś lesby(widoczny brak szacunku do gatunku) nie potrafią nic ze sobą robić..? Mylisz się człeku-potrafią i jak widać nie masz zielonego pojęcia jak potrafią...! Nikt i nic nie zmieni psychiki takowych,a takowi wyobraz sobie mają również UCZUCIA! I tu nie chodzi tylko o stronę fizyczną,która nie rządzi nami tak jak psychika.
Pozdrawiam :)
_________________
Witam wszystkich i pozdrawiam :)
Zach?cam do obiektywizmu...
Odradzam subiektywizm...
:P
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Lip 28, 2007 1:29 am   

kurde, żartowałem... :laugh: -co miałem napisać ...? - rozprawę psychologiczną na temat różnic lub ich braku w emocjonalnym zaangażowaniu związków hetero i homo...?

PS
Sądzę, że "lesby" to takie potoczne określenie bez żadnego pejoratywnego zabarwienia. W tym samym kontekście użyłem słowa "facet" i w obu przypadkach nie chodziło mi o jakiś brak szacunku... PEACE AND LOVE :okii:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 295
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 10:44 pm   

tak sie zastanawiam lukas i wszyscy tu zgromadzeni, czy heterycy np. facet jest z laska i kocha ja tylko dlatego ze ma w majtkach p... czy moze za cos wiecej? bo czasami mi sie zdaje ze ocenianie lesbijek czy gejow jest ocena tylko ich seksualnych upodoban a nie tym jakimi sa ludzmi, czy jakim uczuciem obdarowuja ta druga osobe. nie mozna nikogo oceniac za to z kim sypia, bo oprocz sypiania jest jeszcze wiele innych czynnosci zyciowych, ktore razem sie wykonuje,
wiec jesli facet kocha faceta to nie za to ze ma k.... w majtkach tylko moze za cos jeszcze?
warto sie nad tym zastanowic prawda? czemu gejow i lesbijki ocenia sie w zlych kategoriach (nie mowimy o tych, ktorzy po kazdej imprezie spia z kims innym, bo takich heterykow tez nie brakuje, wiec zostawmy to) jestesmy takimi samymi ludzmi... kochamy, nie za to co w majtkach, a za to co w czlowieku i oto chyba chodzi prawda?
tak w ogole to zapraszam 1 wrzesnia na mardi gras, a osoby zainteresowane pomoca niech wejda na stronke mardi gras i sie zglosza, zapewniam ze poznacie homoseksualizm z nieco innej strony :) i moze nauczycie sie wiecej tolerancji od 'tubylcow' ktorzy calymi rodzinami przychodza by wspolnie z homoseksualistami swietnie sie bawic, homo to nie gorsza kategoria ludzi - pamietacie kazdy czlowiek ma uczucia... a to co kto ma w majtkach niech wszyscy zachowaja dla siebie ;)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 11:24 pm   

megus77 napisał/a:
k.... w majtkach

k... :?: k... :?: k... :?:
-kupa...? :laugh:

megus77 napisał/a:
kochamy, nie za to co w majtkach, a za to co w czlowieku i oto chyba chodzi prawda?

...a gdzie powyżej ja niby coś pisałem o seksie...? A o specjalnych majtkach pisała Jeżu, więc właściwie to czemu ja się tłumaczę...? :Scared:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 295
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 4:24 pm   

yghm, lukas to ty nie wiesz co kazdy facet ma w spodniach (miedzy nogami) na k... ?!!!! to straszne!!! :chlip: jesli nie to moze ty po prostu tego nie masz? skoro nie wiesz?
a do majtek sie nie czepilam tylko do tego co w nich jest i NIE CHODZILO O KUPE ;)

a swoja droga, skad Jezu wie o takich 'majtkach' moze sama uzywa? :laugh:
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Chipsa
Rozkręca się



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 23
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 8:22 pm   

Takie majtki to sama przyjemność! :laugh: :okii:
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 24
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 295
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 10:38 pm   

jasne jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) hehe majtki jak majtki, ale nic to wspolnego z gejami i lesbijkami nie ma :) to dobre dla zdesperowanyk heteryczek :D hehe
pozdrowionka :)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Chipsa
Rozkręca się



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 23
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 11:31 pm   

megus77 napisał/a:
majtki jak majtki, ale nic to wspolnego z gejami i lesbijkami nie ma


Ja tematu majtek nie zaczynałam, stwierdziłam tylko fakt. :Smile1:
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 9:25 am   

Co do tych majtek to kiedyś wymysliłyśmy z koleżankami że skoro wracamy z pracy jak juz jest ciemno... i raczej wracamy pieszo to można by coś wymyślić na odstraszenie potencjalnych gwałcicieli. Wiadomo, jak dla mnie gwałt do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy.... No i wymysliłyśmy że moze nałożymy sobie takie majtki pod spodnie i bedziemy z rozsuniętym rozporkiem chodziły to może pomyślą że jesteśmy transwestytami...

Może pomysł bez polotu ale jedyny na jaki wpadłyśmy... :dum:
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
Je?u 
Rozkręca się



Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Kielce / Cardiff
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 9:30 am   

A co do mardi gras to ja zawsze mam wielką ochotę na niego się wybrac... i już od 4 lat nie mogę bo mamy zastępcę managera geja i on zawsze bierze sobie wtedy urlop i wszyscy supervisorzy muszą być wtedy w pracy wiec... pewnie znowu bedę musiała zostać. A poza tym to przypomniałam sobie akcje z zeszłego roku. Zszokowało mnie to trochę... Powiedzieliśmy w pracy ze chcemy isc na to. A ten gej mówi do mojego męża i mojego szwagra zeby nie szli bo (cytuję) wszyscy będą chcieli ich zgwałcić.... Zatkało mnie.... nie sądziłam, ze sam siebie (jakby nie było) chce przedstawić w takim świetle. Poźniej dopytałam jeszcze raz co ma na myśli i powtórzył to samo.... Dziwne, sam nas zniechęcał do udziału w tej imprezie... n szczęście mu sie nie udało i co roku czekam na dzień wolny....
_________________
A to je? jak pi?ka, ca?y w burych szpilkach...
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 30
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 5:55 pm   

Cytat:
Takie majtki to sama przyjemność!

Wy okropni faceci -tylko jedno jedno wam w głowie!!! :motz:

...ups, przepraszam, dopiero teraz zauważyłem, że w tym topiku same kobity... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama