Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Komu grozi ekstradycja lub deportacja?
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 9:15 pm   

Od czasu przyjęcia Polski do Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii zamieszkało wielu Polaków. Niektórzy z nich świadomie szukają na Wyspach schronienia przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Jednak wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, że w kraju toczy się wobec nich śledztwo, często dotyczące błahych lub dawno zapomnianych spraw. Tymczasem jednym i drugim może grozić ekstradycja.



Przeczytaj artykuł
 
 
Wit
Gość
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 9:15 pm   

Ja boję się jechać nawet na urlop do Polski, wiem że nadal ścigają mnie za długi z nieopłacanego mieszkania, niby deportacja mi nie grozi, bo z tego co np. tu czytam [color=#000000; font-family: Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 17px; orphans: auto; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; display: inline !important; float: none; background-color: #f8f8f8]deportacja jest związana z dokonaniem przestępstwa karnego na terenie państwa, w jakim się przebywa, lub złamaniem tam obowiązujących przepisów cyt http://www.eporady24.pl/d...,4,83,5309.html Czyli polskie długi Anglików nie ruszają, ale nie wiem jak sprawdzić, czy mnie nie szukają. Może o tum jakiś artykulik?
[/color]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama