Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
kolizja samochodowa
Autor Wiadomość
kasia
Gość
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:50 pm   kolizja samochodowa

Witam,


5 stycznia tego roku miałam niegroźną kolizję z mojej winy, nie było żadnych szkód dlatego nie zgłaszałam tego do ubezpieczalni. W dniu dzisiejszym otrzymałam pismo od Solicitora, z którego wynika, że kobieta doznała urazu szyi z towarzyszącym szokiem, rozstrzęsieniem i bólami głowy. Towarzyszyłam temu również obawa o 5-letniego wnuka, który przebywał wtedy w samochodzie. ( nie wiem na ile to jest istotne w tej sprawie ale dziecko było bez fotelika samochodowego, siedziało na przednim siedzeniu zapięte pasami). Zgadzam się z tym, że to była moja wina ale nie zgadzam się, z niektórymi roszczeniami. W związku z tym gdzie się powinnam udać???Kto może się zająć tą sprawą???
 
 
Irwin Mitchell
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: Newcastle upon Tyne (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 3:25 pm   

Pani Kasiu,

Radzilabym natychmiast poinformowac Pani firme ubezpieczeniowa o tym wypadku. Zadaniem Pani firmy jest walka o Pani interesy, ale niestety nie moga oni tego zrobic jesli nie poinformuje ich Pani o zdarzeniu. Mozna poinformowac firme ubezpieczeniowa o wypadku bez roszczenia (jesli np. nie oplaca sie reperowac przez ubezpieczenie bo koszty naprawy prywatnie bylyby nizsze niz tzw. "excess" w polisie). To nie koniecznie oznacza, ze przyznajemy sie do winy.

Generalnie kazdy ma obowiazek poinformowania ubezpieczyciela o wypadku. W przeciwnym wypadku ubezpieczyciel moze uniewaznic polise.

Mam nadzieje, ze powyzsze informacje w jakims stopniu wyjasniaja sytuacje.

Z powazaniem,


Gosia Ruiz
kancelaria IRWIN MITCHELL
www.irwinmitchell.com/polish
_________________
Message sent by Irwin Mitchell www.irwinmitchell.com/polish
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama