Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierownik działu marketingu / Marketing manager
Autor Wiadomość
kania
Niemowa


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 12:05 pm   Kierownik działu marketingu / Marketing manager

Kierownik działu marketingu / Marketing manager

Zakres obowiązków

Opieka nad działem marketingu, prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych produktów i usług, lansowanie nowych produktów oraz zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki, doradzanie klientom wewnętrznym i zewnętrznym, prezentacja usług firmy, negocjacje oraz sprzedaż, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji (ścisła współpraca z działem handlowym), koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych, informacji prasowych, targów, konkursów, koordynacja projektów promocyjnych dealerów (firm partnerskich), przedstawicieli handlowych, pracowników działu, monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych produktów i usług, przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych, aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu, firmy (zwłaszcza z działem sprzedaży, dyrektorem wydawniczym, dyrektorem generalnym oraz prezesem) oraz z firmami outsourcingowymi (agencje reklamowe, PR, itp.) i firmami współpracującymi (partnerami, dealerami, itp..), współtworzenie strategii marketingowej firmy. Monitorowanie działania konkurencji, nadzorowanie procesu tworzenia i utrzymania bazy danych o klientach.

Oczekiwane kompetencje

Wymagane jest minimum trzy-czteroletnie doświadczenie w zakresie marketingu (promocja, reklama) na stanowisku kierowniczym, udokumentowane doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi, wymagana jest bardzo dobra znajomość angielskiego, bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole, cechy przywódcze. Ustalanie celów marketingowych firmy, tworzenie i wdrażanie planów marketingowych dla zapewnienia określonego poziomu sprzedaży, udziału w rynku oraz rentowności usług firmy, kreowanie polityki promocyjnej firmy - odpowiedzialność za reklamę, promocje sprzedaży, działania z zakresu public relations oraz events.

Wszelkie aplikacje prosimy składać na adres emailowy wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru oraz krótkim opisem wcześniej wykonywanych prac oraz informacją o obowiązkach.
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 7:49 pm   

gdzie? bo to tez wazne
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama