Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakieś namiary prace?
Autor Wiadomość
Zwykła
Gość
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:13 pm   Jakieś namiary prace?

Witam Wszystkich!!Mam pytanie czy może ktoś z Was słyszał o pracy na rano do godziny 13-14 lub w systemie nocnym np.w fabrykach pralnie sprzatania , Jestem mamą dziecko chodzi do szkoly i musze je odbierac o 15ej a nie maja w szkole swietlicy, do tego mój angielski jest bardzo słaby, wiec cięzko mi cokolwiek znaleść .A bardzo chcę pracować .Bardzo proszę o pomoc!!
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:20 pm   

Praca może by się i znalazła albo pomysły gdzie szukać takiej aby odpowiadała twoim ramom czasowym (kiedy dziecko w szkole) ale niestety nie napisałaś w jakim mieście szukasz tej pracy. Tak "strzelając w ciemno" mogę ci zasugerować prace w jakimś hotelu przy sprzątaniu pokoi ewentualnie praca w domu czyli: coś w stylu poprawek krawieckich, pieczenie na zlecenie albo Oriflame lub Avon
 
 
 
Zwykła
Gość
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:27 pm   

Mieszkam w londynie , a szukam przez internet, i znajomych ktorych nie mam tu zbyt wielu, co do tego pierwszego wiekszosc ogloszen to oszusci, albo zboczency niestety taka jest prawda.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 3:35 pm   

Spróbuj poprzez agencje pracy, zaznacz jaką masz sytuację podczas rozmowy.
Agencji w Londonie jest od zatrzęsienia.
Postaram się dowiedzieć czegoś więcej w swoim środowisku - dam znać w wątku.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Zwykła
Gość
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 12:12 pm   

Ok. czekam.
 
 
paula
Gość
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 9:45 pm   

hej mam na imie Paula:)niedawno przyjechalam do Anglii-obecnie mieszkam w Basingstoke. Niestety najwiekszy problem jest w tym ze od dwoch miesiecy(odkad tu jestem) nigdzie nie moge znalesc pracy:( czy ktos moze mi podac namiary gdzie przyjmuja do pracy?najlepiej by byla to praca jako cleaner,packer albo hosuekeeper-a nawet co kolwiek byle tez by byla na dniowki. pozdrawiam
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 11:12 pm   

paula, popytaj w hotelach Job Centr i śmiało popytaj w lokalnych agencjach rekrutacyjnych
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 2:52 am   

@Zwykła, rozmawiałem ze znajomymi z Londonu, i sprawa ma się ta,k że są agencję które bez problemu zatrudnią do pracy, i przy okazji można się umówić na dokładne godziny dni itd.
Trzeba tylko wytłumaczyć swoją sytuację, co nawet powinno pomóc, niż zaszkodzić.
Kobiety wychowujące dzieci nie mogą być przecież dyskryminowane, ze względu na tą okoliczność, prawda?
Moja koleżanka miała taką sytuację, że czasem nie miała z kim zostawić dziecka, i umówiła sie tak z pracodawcą, że czasem z dzieckiem do pracy przychodziła.
Napisz mi na PW, w której części Londonu mieszkasz, zobaczę czy jest niedaleko do miejsca właśnie tej agencji.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama