Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wynajmować, żeby nie żałować
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 466
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 3:53 pm   

Jak nie stracić za dużo na wynajmie.






Wszyscy mówią o kryzysie. Wszyscy się go boją. Nasz nowy cykl „Nie daj się recesji” został stworzony po to, by pieniądze nie przeciekały naszym Czytelnikom przez palce. W pierwszym odcinku radzimy,

Wynajem mieszkania w Wielkiej Brytanii pochłania sporą część oszczędności tak skrzętnie gromadzonych przez polskich imigrantów. Mimo że nie uciekniemy od tego wydatku (chyba że mamy szczęście i gości nas rodzina lub pecha, bo mieszkamy „pod mostem”), można jednak wiele zrobić, żeby płacić mniej.


Oto nasze rady.



Przeczytaj artykuł
 
 
papaja 
Niemowa


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: sopot (Pomorskie)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 3:56 pm   

mój maz wynajmuje mieszkanie razem z 5 innymi chłopakami, zawsze to taniej choć spięcia między nimi czasem są, ale całe szczęście rzadko i szybko dochodza do porozumienia:)
 
 
sylwik
Gość
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:34 pm   

ja sie z tym tekstem troche nie zgadzam,wszystko zostalo przedstawione przez osobe ktora chyba gdzies to przeczytala bo wiele faktow sie nie zgadza, wiele tez nie jest tak prostych
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 816
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 3:28 am   

sylwik napisał/a:
ja sie z tym tekstem troche nie zgadzam,wszystko zostalo przedstawione przez osobe ktora chyba gdzies to przeczytala bo wiele faktow sie nie zgadza, wiele tez nie jest tak prostych

Skoro uważasz że coś się nie zgadza, oświeć również nas.
Nic osobistego, nawet nie czytałem tego art, ale zarzucając piszącemu niekompetencje poprzyj to jakimiś argumentami.
Tak rzucić w przestrzeń jest najłatwiej.
Albo przynajmniej napisz co się nie zgadza.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 448
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:36 pm   

zgadzam się z Cenzorem.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 1,19 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama