Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sprawdzić wiarygodność firmy lub pośrednika?
Autor Wiadomość
holland 
Niemowa


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Mielec (Podkarpackie)
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 9:41 pm   

Cytat:
"]Hej ja też coś mam, a mianowicie:

K & R Plant Sales LTD

Office Address: New Port Road, Brough, HU15 2PG, United Kingdom

Working Hours:

9:00 am - 19:00 pm

Monday to Friday

Viewing is by appointment only.



http://www.krplantsales.com



i nie wiem co myśleć.

Może ktoś mi pomoże??




Ja też dołączam się do prośby o inf na temat firmy, bo oferta na pierwszy rzut oka jest baaardzo interesująca
 
 
Sajmon
Gość
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 10:39 pm   

Chłopie jak masz za dużo pieniędzy to ja chętnie przyjme:)

Też o mały włos nie dałem się nabrać. tu masz kilka stron i poczytaj sobie.

http://forum.aa419.org/vi...98bf8b297899e5d
http://www.scamwarners.or...hp?f=10&t=65050
http://db.aa419.org/fakebanksview.php?key=73749

[color=#000000; font-family: Verdana,Tahoma,Arial,Sans; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: normal; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; word-spacing: 0px; background-color: #ffffff; display: inline ! important; float: none]A tu masz dane o stronie int tej firmy, powstała w styczniu[/color]
http://wscheck.com/trust-report/plant-sales.com



mam jeszcze pare takich stron.

Sprawdziłem status spółki i uwież mi że jam więcej w tej chwili w kieszeni niż on na koncie.

Jeszcze wysłałem pełnomocnika z anglii zeby ich sprawdził i ewentualnie pojechał do nich.

Ale jężeli zaryzykujesz to chętnie się dowiem czy dostaniesz towar
 
 
holland 
Niemowa


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Mielec (Podkarpackie)
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 5:57 am   

Sajmon, dzieki wielkie za inf. Ja też próbuję ich sprawdzić, jesli mi się uda, to się odezwę. Moje gg 3263100
 
 
new hollad
Gość
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 2:51 pm   

Tez szukałem coś o Firmie [size= 14px]K & R Plant Sales LTD. Dziekuję za informacje :)
[/size]
 
 
Ewa
Gość
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 6:26 pm   

Witam!

Mojego tatę też strona tej firmy zainteresowała (KR Plans Sales). Ale mi nie chce się wierzyć w ich wiarygodność. Na prośbę taty napisałam do nich. No i dowiedziałam się, że najpierw musi wpłynąć na ich konto moja wpłata, a dopiero później oni zajmują się dostarczeniem. Transport do Polski 400 euro. Tylko bardzo możliwe, że jak ja zrobie przelew, to kontakt z nimi się skończy...

Czekam na inne opinie.

Pozdrawiam!
 
 
Sajmon
Gość
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 8:15 pm   

u mnie wyglądało to tak: kilka maili ale zawsze zero konkretnych informacji (pytałem chociażby o silnik, skrzynie itd) ale wkońcu się niby zdecydowaliśmy, cena 6800 EUE + 500 transport. I jak tylko podałem dane to błyskawicznie faktura, umowa i od razu żąda pieniędzy (wg umowy mam 48 godz). Więc mu piszę ze mam kase ale na funduszach i bank potrzebyje 7 dni na ich wycofanie (fakt) i tu już był problem. Jego maile typu "nie możemy tyle czekać, mamy wielu klientów", "musisz zapłacić wszystko teraz..." dały dużo do myślenia.

Więc uruchomiłem troche kontaktów. (brat - informatyk przeszukał sieć i znalazł min powyższe strony/fora, a znajoma z Londynu miała do nich zadzwonić w moim imieniu i pojechać obejrzeć sprzęt - czy oni go faktycznie mają, ale oczywiście telefon był głuchy, zero odpowiedzi)

Napisałem więc do niego (chciałem sie z nim pobawić i wźiąć go pod włos:) ze jak chce to ma mi przywieść sprzęty (4) na podwórko a ja zapłaca gotówką. Od tamtej pory zero odzewu.



A dziś napisałem mu jeszcze że jak nie usunie tej strony to idę na policje. Jeśli coś odpisze dam znać:)



A cały wniosek z tej chistorii jest taki ze trzeba znać realne ceny, bo za darmo to nawet w morde nie dostaniesz:)
 
 
..xXx.. 
Niemowa


Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: XXx (Mazowieckie)
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 8:43 pm   

Właśnie też szukam info na temat K & R Plant Sales LTD i też zaczęłem z nimi mailować. Sajmon dzięki za info ;) daj znać jak będziesz coś wiedział więcej ;)
 
 
andrzej
Gość
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 11:24 pm   

Witam. Też się natknąłem na K & R Plant Sales LTD[color=#4e4e4e]. Ogłoszenie na otomoto znalazlem ale nie bezposrednio do nich dane tylko mailowo. po zamianie kilku maili zapowiadalo sie dobrze jednak na pytanie czy moge obejrzec sprzet na miejscu i formalnosci zalatwic na miejscu zero odzewu. zglosilem na otomoto to i ogloszenie usuneli. moje gg jak by ktos sie chcial wymienic info na temat tej firmy 5747317[/color]

[color=#4e4e4e]a i w moim przypadku transport 500 euro przy zakupie dwoch transport gratis.sprzet niby odebrany od osob ktore nie splacaly leasingu i jak najszybciej chca je sprzedac i odzyskac pieniadze. wysylka za granice dopiero jak pieniadze beda na koncie[/color]
 
 
Sajmon
Gość
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 9:41 pm   

ten sam chwyt zastosowali u mnie co u ciebie Andrzej.

Najpierw wpłata, a potem znikają. Zeby obejrzeć maszyny trzeba się umówić bo nie mają ich na placu i takie tam. Jak mu napisałem ze ich sprawdziłem to zero odzewu i nawet o tą kase już sie nie upomina.



PS. uważajcie na inny oszustów właśnie na oto.moto.

Ja zanim jeszcze zacząłem przygodę z tą firmą, miałem upatrzony super ciągnik jaki by mi odpowiadał 200 KM, z tuzem na przodzie i nie drogi. Facet też anglik, niby bo dowodu nie widziałem, ale nie podawał żadnych dany firmy tylko że prywatnie, no i chciał z góry 20% ceny i nic mniej i to już dało do myślenia i się wycofałem.

A tu myślałem że firma, która ma tak rozbudowaną stronę (jak się okazało skopiowaną), podają dane, że będzie wiarygodna, a tu lipa...



I powyższe doświadczenia pozwoliły mi zrozumieć że najlepiej kupić coś co można obejrzyć, dotknąć, pojeździć. Na pewno o wiele drożej i starszy rocznik ale chociaż go będę miał, a nie tylko zapłacę i kasa przepadnie.
 
 
Przemo
Gość
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 2:40 pm   

Witam, koresponduje z taką firmą:

MOTORCYCLE SALVAGE LTD
4 WOODEND DRIVE
AIRDRIE
LANARKSHIRE
ML6 7EA
Company No. SC336835



Wszystko ok gdyby nie to ze pod tym adresem znajduje sie prywatny dom?? Strone internetową mają podobno w przebudowie ale zachęcają do odbioru osobistego... Gość dzwoni z zastrzezonego nr i wydaje mi sie ze ma akcent z Turcji... Ktoś natknął sie na tą firme?
 
 
Kotsik
Gość
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 11:40 am   

Czy zna ktoś taką firmę "K & R Plant Sales LTD"??? Czy ona uszukuje?? Czy co kolwiek ktoś o niej wie?? Bardzo wdzięczny będę o informacje o niej na moją pocztę
 
 
Junior
Gość
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 11:33 am   

słyszał ktoś o takiej firmie?





Daniel Henson

M J Carney LTD

dziękuje z góry za inforamcje

 
 
Paulss
Gość
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 4:25 pm   

Czy słyszał ktoś o Music Pub La Luna w Grecji (Ateny)?
 
 
ksiegowy
Gość
Wysłany: Sob Cze 14, 2014 4:04 pm   

Jesli znasz numer NIP to wiarygodnośc można potwierdzić np tutaj:
http://vat-number-validation.eu/vat-ue/
 
 
Przemas
Gość
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 10:27 am   

Wiarygodność płatniczą można też łątwo sprawdziź online, chociażby na crefo.pl
 
 
zdobyslawski 
Niemowa


Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Airedale (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 12:16 pm   

Widzę że trochę ludzi się przejechało (np. maszyny budowlane) zupełnie niepotrzebnie. W sieci działają serwisy które weryfikują firmy. Nie szukając daleko, strona z której korzystam, jako użytkownik (np. transport) i jako firma (jestem budowlańcem). Jeśli nie można wklejać linków to przepraszam i proszę o ich usunięcie i zostawienie w formie tekstowej:

http://www.oferteo.pl/wielka-brytania
lub
http://oferteo.co.uk/

Działa to tak że jeśli chcemy coś zlecić to wysyłamy zapytanie, po krótkiej rozmowie z konsultantem pojawia się ono na stronie. Potem kontaktują się z nami firmy (możemy poczytać zweryfikowane opinie o nich) a my wybieramy ofertę która nam odpowiada.

Ja jako firma, żeby odsłonić dane kontaktowe muszę wykupić pakiet punktów. Co prawda nie każdy odsłonięty kontakt równa się zleceniu ale wychodzę na plus.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama