Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sprawdzić wiarygodność firmy lub pośrednika?
Autor Wiadomość
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 11:24 am   

To ja też, ja też kce.
U mnie jest 25% rabatu. :dum:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 6:16 pm   

a ja wysyłam plastikowy model zamawianego auta żeby klient mógł sobie nim pojeździć daremnie oczekując na to prawdziwe :mrgreen:
 
 
 
CarlJ
Gość
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 2:48 pm   

Wiadomo coś wiecej na temat tej firmy??
 
 
Rozum
Gość
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 9:37 am   

Konto tego użytkownika właśnie zostało zablokowane przez serwis OTO-MOTO także chyba już nic nie trzeba dopowiadać :)
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 10:23 pm   

i wszystko jasne :mrgreen:
 
 
 
Arek
Gość
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 8:51 am   

Witam , ogłoszenia nadal są na otomoto i allegro!!!!!!!

jak zwykle dostali kase za ogłoszenie i tyle !!!!! :536:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 6:29 am   

Dajcie znać administratorom portalów.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Romy
Gość
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 9:08 am   

Aktualnie ta sama firma (inny numer telefonu) ten sam mechanizm, te same zdjęcia występuje jako Vechicle Alliance - dzwoniłem do prawdziwego VA - nic nie wiedzą o tych samochodach.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:58 am   

i pewnie nie da sie tych oszustów dorwać, bo siedzą w Nigerii
 
 
 
zaciekła
Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 9:18 am   

Witam, wczoraj mąż znalazl ogłoszenie Vehicle Alliance Ltd. i poprosil zebym sie skontaktowala z ta firma. Uwaga-telefon odbiera (wg mnie zaspany facet) ktory umyslnie mowi tak niewyraznie zebym nie uslyszala szczegolow. Chce zebysmy przyjechali osobiscie albo zrobili przedplate... z naciskiem na to drugie. Kiedy pytam kto wstawil po polsku samochod na oto moto i allegro zaczyna belkotac i denerwowac sie. Dodam ze mozna rozmawiac tylko po angielsku. Biedny nie zna nikogo  (ciekawi mnie skad wiedzial o otomoto i allegro...) Poprosilam go o skan dokumentów firmowych potw. wiarygodność VA. Dam znac co zrobi... :-)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 9:31 pm   

zaciekła napisał/a:
Witam, wczoraj mąż znalazl ogłoszenie Vehicle Alliance Ltd. i poprosil zebym sie skontaktowala z ta firma. Uwaga-telefon odbiera (wg mnie zaspany facet) ktory umyslnie mowi tak niewyraznie zebym nie uslyszala szczegolow. Chce zebysmy przyjechali osobiscie albo zrobili przedplate... z naciskiem na to drugie. Kiedy pytam kto wstawil po polsku samochod na oto moto i allegro zaczyna belkotac i denerwowac sie. Dodam ze mozna rozmawiac tylko po angielsku. Biedny nie zna nikogo  (ciekawi mnie skad wiedzial o otomoto i allegro...) Poprosilam go o skan dokumentów firmowych potw. wiarygodność VA. Dam znac co zrobi... :-)

Bardzo jestem ciekaw.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
aro
Gość
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 2:54 pm   

Witam ten facet dlatego mówi niewyrażnie bo nie jest rodowitym anglikiem. Padło pytanie kto im pisze po polsku. Nikt poprostu "google Tłumacz" zauważcie ze opisy so nie gramatyczne i dokładnie przetłumaczone a tak zachowuje się transłator. Ja prosiłem o dkumenty VA i je dostałem firma napewno istnieje. Rozmawiałem z nimi niema problemu żebym ich odwiedził i oglądną samochody które maja na miejscu. I tak też zrobie, wybieram sie do nich dam znać po podróży trocze potrwa bo jade do rodziny... Po mojej rozmowie z nim nie wydawał sie ościem który sie plącze albo kręci nie szukał odpowiedzi jedynie co to jak mówiłęm nie rodowity anglik i dużo zastanawia się nad słowami.
 
 
anglik
Gość
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 1:30 pm   

Vehicle Alliance Ltd to SCIEMA, przed chwila gadalem z jakims zaspanym gosciem, gdy go zapytalem o rejestracje powiedzial ze nie jest zarejestrowany gdy go zapytalem kiedy i gdzie byl ostatnio zarejestrowany to sie dlugo zastanawial i powiedzial ze 6 miesiecy temu w niemczech. Na pytanie o VIN number i mozliwosc sprawdzenia samochodu przez AA lub RAC odnosnie obciazen finansowych i stanu technicznego gosc rzucil telefonem. UWAZAJCIE to OSZUSTWO!!!!. NASTEPNY NIGERYJSKI DEAL
 
 
anglik
Gość
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 6:49 pm   

Maly update. pacjenta w tej chwili poszukuje Brytyjska POLICJA i INTERPOL. Macie jeszcze watpliwosci zadzwoncie do prawdziwego Conrada lub do firmy
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 6:55 am   

ojjjj to musiał nie złą grupkę frajerów skroić na kasę skoro Interpol wkroczył
 
 
 
Gość

Wysłany: Czw Lis 24, 2011 7:39 pm   council child

wie ktos gdzie mam pobrac aplikacje do child benefid w bedford :polen:
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 8:06 am   

poszukaj w lokalnym oddziale internetu :mrgreen:
albo na strononie Job Centre Plus
 
 
 
aro
Gość
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 4:51 pm   

anglik napisał/a:
Maly update. pacjenta w tej chwili poszukuje Brytyjska POLICJA i INTERPOL. Macie jeszcze watpliwosci zadzwoncie do prawdziwego Conrada lub do firmy

Jakiego Conrada moge dostac nr do firmy?
 
 
aro
Gość
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 6:00 pm   

to jak bedzie z tym  numerem?
 
 
kadilak 1984
Gość
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 10:04 am   

CZY ISTNIEJEJ TAKA FIRMA W WIELKIEJ BRYTANI I CZY JEST WIARYGODNA :
Machinery Solutions LTD
SHERWOOD ROAD,
HALL GREEN,
BIRMINGHAM,
B28 0HB,
UNITED KINGDOM
PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC GDYŻ JESTEM ZAINTERESOWANY WSPÓLPRACA Z TA FIRMĄ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama