Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
IS jakie to 30 dni przerwy w pracy robocze czy kalendarzowe
Autor Wiadomość
iwcia75
Niemowa


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 2:10 pm   IS jakie to 30 dni przerwy w pracy robocze czy kalendarzowe

Staralam sie o IS (trwalo to 6 miesie)otrzymalam 2 decyzje odmowne .Od 15.05.06 do17.10.08 pracowalam dla jednej agencji(jest to ciaglosc pracy 2 lat i5 miesiecy),mam home office z data startu 15.05.06 Z dniem 23.10.08 mam start w nowej agencji i home office z data startu 23.10.08 z tym ze 1-szy peislip z data 18.11.08 . O Is dzwonilam 28.11.08 .Mialam nawet wizyte urzednikaz JC w domu w styczniu 2009. Otrzymalam 02.02.09 decyzje odmowna ze stracilam wszelkie prawa rezydenta .Mam rezydenture wydana z dniem 28.05.08 Po odwolaniu otrzymalam nadal odmowe i nie licza mi daty startu w nowej pracy z home office tylko kiedy ja otrzymalam (issue 06.01.09) i z ta data licza mi 30 dni . Mam pytanie czy liczy sie 30 dni ROBOCZYCH czy KALEDARZOWYCH (a to duza roznica)Czy wedlug jakiego prawa jest wazna data wydania a nie start pracy na Homofisie.Jestem samotna matka wychowujaca 16- mies syna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama