Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje o Nottingham
Autor Wiadomość
kaleoo 
Niemowa


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 1
  Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:05 pm   Informacje o Nottingham

hej wybieram się do Nottingham i ciekawa jestem waszych opinii , jak tam jest ogólnie jaki ma klimat , jak z pracą, wdzięczna będę za wszystkie informacje , pozdrawiam :Smile1:
 
 
madzia23uk
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:10 am   

hej,

mi osobiscie podoba sie nottingham,choc sa różne opinie.A z praca wiadomo rożnie jak masz szczescie to znajdziesz ja w krótkim czasie.najlepiej po przyjezdzie odwiedzic job centre plus,lub jezeli ktos woli przez agencje,choc drugiej opcji nie popieram.Najlepiej poszukac samemu,jezeli znasz angielski w stopniu komunikatywnym.ja nie jestem orlem z angielskiego a przeszłam rozmowe kwalifikacyjna i dostałam prace.
Powodzenia :lolek2:
 
 
Maciejka 
Niemowa



Wiek: 29
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 5
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 4:14 pm   

W Nott jak w wiekszosci miast w UK jest duzzzo Polakow, ale ogolnie klimat jest sympatyczny :dum: . Co do pracy to wlasnie teraz jest chyba najlepszy okres - duzo ludzi po wakacjach wraca do Polski, a juz niedlugo swieta wiec firmy szukaja pracownikow
 
 
Dziadzia 
Niemowa


Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Nottingham
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 7:00 am   

Nottingham jest w porzadku, jestem tu rok i jeden dzien i nie zaluje ze wybralem to miasto. Jedynym mankamentem jest brak druzyny zuzlowej, ale idzie przezyc :laugh: Z praca nie jest zle, o ile zna sie choc troche angielski. Polecam.
 
 
madzia23uk
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 11:15 pm   

ja mieszkam w nottingham ok 2 lat i tez nie narzekam.Oczywiscie zalezy gdzie mieszkasz,w jakiej dzielnicy,bo nie kazda jest bezpieczna i czasami niektóre sytuacje moga uprzykrzyc zycie...
tak wiec zapłacic wiecej zyc w spokojnej i czystej dzielnicy,,,nic dodac nic ujac. :okii:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama