Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Mar 17, 2009 12:06 am
BEZPIECZENSTWO W NEWPORT
Autor Wiadomość
jimijimi
Niemowa


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 2:46 pm   BEZPIECZENSTWO W NEWPORT

Witam!!!

Chce przeprowadzic sie do newport wraz z zona i malym dzieckiem gdzie polecacie szukac domow na jakich osiedlach lub tez ulicach.
Chodzi mi o to zebym nie bal kiedy wyjde i co zastane jak wroce bo takie zycie niema sensu!!
Prosze o wpisy
POZDRAWIAM
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 12:09 am   

kiedys mieszkalem w newport przez 3 miesiace, w tym czasie 1 pobicie i 1 zabojstwo niedalego mostu Georga cos ta, (chyba tak sie on nazywa), jakis czas temu tez slyszalem ze newport byl do niedawna najniebezpieczniejszym miastem w UK, teraz jest troche lepiej, ale jak bardzo to nie wiem.
Miasto na pewno sie rozwija, bo laduja mase pieniedzy w przebudowe calego centrum.
Pewnie sa lepze i gorsze dzielnice, jak wszedzie.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
sympatyczny_33 
Niemowa


Wiek: 38
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 2:41 pm   

Moge polecic swoja dzielnice ( Gwent) a ulica GEAR VALE ,mieszkam tu ponad rok i nie mialem problemow ,nie musze sie bac ze mnie pobija,nie muze sie bac by wyjsc z domu,parking jest wewnetrzny i zawsze jest miejsce na auto,nawet jak przyjada goscie.Jest to kompleks blokow - 2 pietrowych po dwie klatki w bloku i kazda z nich 6 mieszkan,mieszkania sa dwupokojowe tzw.Flat,blisko do poczty,blisko to Tesco,blisko do fasfudowni,no i blisko by wyjechac z miasta,czyli kierunek A48 i M4 .

Wlasnie szukam na swoj Flat jednej lub dwie osby , place £475 + oplaty i powiem ze nie jest to drogo jak na 2 sypialnie w cardiff cos takiego to koszt 650 i wyzej,jesli nikogo nie znajde na swoj flat to mysle by sie przeniesc do Cardiff ale mnie interesuje tylko Bay i flat jeden pokoj,jak ktos ma info czekam na oddzew :)

Mieszkalem wczesniej blizej szpitala na Capel Crescent to nie bylo latwo wyjsc ,gowniarze kreca sie nie tylko po zmroku,auto mi porysowali,chodza bandami ,niedaleko jest przeczkole i boisko ale tam ich nie znajdziesz za to na rogu tej ulicy w kierunku szpitala ,wyprowadzilem sie poniewaz niebylo bezpiecznie a do tego mialem problemy z parkowaniem,przebyli mi opone ,i urwali lusterko ,nie chcialem stracic auta wiec sie wyprowadzilem
 
 
 
jarek_newport 
Niemowa


Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 10:24 pm   

Newport do najbezpiczniejszych maist nistety nie nalezy.

Ja bym Polecal dzielnice Stow Hill, Allt-yr-yn - mniej wiecej te okolice.
Czysto, spokojnie...

Pozdrawiam
 
 
 
moniczka 
Niemowa


Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 11:47 am   

Ja bym polecila Victoria Avenue jest tam spokojnie mieszkam z dwojka dzieci i jeszcze nigdy nieslyszalam zeby cos sie powaznego stalo :okii:
_________________
moniczka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama