Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
IDŹCIE NA NASTĘPNE WYBORY !!!
Autor Wiadomość
lukas 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
  Wysłany: Sob Lip 14, 2007 10:46 am   IDŹCIE NA NASTĘPNE WYBORY !!!

Być może niedługo będą w Polsce przyśpieszone wybory. Czy ktoś się orientuję co trzeba zrobić/załatwić, żeby móc wziąć w nich udział będąc w UK?
Poziom gangsterstwa i żenady w polskiej polityce już dawno przekroczył jakikolwiek akceptowalny poziom. Trzeba odsunąć tych świrów od władzy bo skończy się tragicznie...

PS
Sorry, za przynudzanie o polityce, ale jak czasem wejdę na jakikolwiek polski portal informacyjny to po prostu ja p.....
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 11:04 am   

http://www.rzeczpospolita...j/kraj_a_7.html
http://wiadomosci.gazeta....71,4330388.html
http://www.bankier.pl/wia...ji-1615223.html
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 2:18 pm   

Dużo dziwnych rzeczy dzieje sie ostatnio (od około roku ;) ) w Polskiej polityce. Powstać chce nawet nowa koalicyjno-opozycyjna (???) partia LiS (to na cześć słynnego prezentera TV chyba). Ostatnio rozmyślałem jakie hasło wyborcze mogłoby zachęcić ludzi do głosowania na ten nowotwór. I wymyśliłem:

Liga i Samoobrona - DWIE PARTIE, JEDEN CHUJ

Zachęcam do udziału w wyborach, które - mocno zaciskam kciuki - nastąpią już niedługo.
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 2:28 pm   

partizant napisał/a:
Zachęcam do udziału w wyborach
bo inaczej niedługo będzie wyglądało tak... http://www.youtube.com/watch?v=fTTP61_9Acc
Dużo już nie brakuje... :laugh:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 2:43 pm   

Stał się cud. Andrzej powiedział "przepraszam".
http://wiadomosci.gazeta....69,4330430.html
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 2:55 pm   

Aaaa... tam -w sumie nic takiego strasznego nie powiedział -racje miał nawet akurat... :laugh:

"...premier niech się na temat seksu nie odzywa najlepiej, bo on tego uczucia bycia z kobietą w stałych uczuciach nie przeżył, więc niech on lepiej nie rozmawia o tym. To jest jego osobista sprawa i do osobistych spraw ludzi, którzy żyją w związku przez kilkadziesiąt lat, niech on się też nie wtrąca. Bo jakie ja rzeczy słyszałem na temat premiera, to też mogę je powiedzieć..." A. Lepper

...a co do tego video to ja przepraszam -dopiero teraz wczytałęm się w komentarze na YouTube -chamski dowcip... :Oops:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
pezal 
Gaduła


Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: Lodz/Cardiff
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 3:19 pm   Re: IDŹCIE NA NASTĘPNE WYBORY !!!

lukas napisał/a:
Być może niedługo będą w Polsce przyśpieszone wybory. Czy ktoś się orientuję co trzeba zrobić/załatwić, żeby móc wziąć w nich udział będąc w UK?
Poziom gangsterstwa i żenady w polskiej polityce już dawno przekroczył jakikolwiek akceptowalny poziom. Trzeba odsunąć tych świrów od władzy bo skończy się tragicznie...

PS
Sorry, za przynudzanie o polityce, ale jak czasem wejdę na jakikolwiek polski portal informacyjny to po prostu ja p.....


A ja wlasnie mialam poruszyc ten temat, zebysmy wszyscy sie zebrali i glosowali, daj Boze we wrzesniu. Skoro polonia w USA wspolwybrala nam pis i warcholstwo (koalicjanci) to moze my polonia i emigracja brytyjska wezmiemy sprawy w swoje rece, nareszcie!
Zeby glosowac wystarczy złożyć do właściwego konsula (tego w Bristolu) wniosek o wpisanie do spisu wyborców w obwodzie utworzonym za granica. Wniosek można złożyć pisemnie, ustnie, telefonicznie, telegraficznie, telefaksem lub mailem. W zgłoszeniu należy podać nazwiska, imiona, imię ojca, datę urodzenia, numer ewidencyjny PESEL, miejsce zamieszkania oraz numer ważnego paszportu, miejsce i datę jego wydania. Jesli ktos akurat bedzie was odwiedzal, niech wezmie z polski zaswiadczenie. Po zaświadczenie należy się udać do swojego urzędu miasta lub gminy i w wydziale spraw obywatelskich wypełnić wniosek o głosowanie poza miejscem zameldowania. Przy składaniu wniosku należy okazać dowód tożsamości.
Mam nadzieje, ze udzielilam wyczerpujacej odpowiedzi i ze duzo nas pojdzie glosowac!
_________________
Lalala... :)
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:16 am   

pezal napisał/a:
Jesli ktos akurat bedzie was odwiedzal, niech wezmie z polski zaswiadczenie.

... a bez tego zaświadczenia z Polski też da radę...? Sorry, ale nie jest dla mnie całkiem jednoznaczne to co napisałaś.

pezal napisał/a:
moze my polonia i emigracja brytyjska wezmiemy sprawy w swoje rece, nareszcie!

Tak sobie myślę, że skoro się tu już oficjalnie zrzeszyliśmy to powinniśmy zająć się umożliwieniem rodakom głosowania w Cardiff. Co Wy na to...?
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Ewa
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:54 pm   Re: IDŹCIE NA NASTĘPNE WYBORY !!!

pezal napisał/a:
właściwego konsula (tego w Bristolu)


Gdzie w Bristolu jest polski konsulat?
 
 
pezal 
Gaduła


Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: Lodz/Cardiff
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:59 pm   

To zaswiadczenie tylko dla kogos kto na stale mieszka w Polsce, na przyklad twoi rodzice akurat beda u ciebie w odwiedzinach.
My musimy sie zarejestrowac w konsulacie, paszport lub dowod wystarczy.
Super byloby glosowac w Cardiff, ale to chyba niemozliwe, bo nie ma tu konsulatu, a zazwyczaj w takich placowkach jest obwod wyborczy, no i w ambasadach.
Ja mysle, ze powinnismy sie tym powaznie zainteresowac i zrobic co w naszej mocy, zeby jak najwiecej osob glosowalo. No i przede wszystkim trzymac kciuki za to zeby te przyspieszone wybory byly :okii:
_________________
Lalala... :)
 
 
pezal 
Gaduła


Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: Lodz/Cardiff
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 1:00 pm   Re: IDŹCIE NA NASTĘPNE WYBORY !!!

Ewa napisał/a:
pezal napisał/a:
właściwego konsula (tego w Bristolu)


Gdzie w Bristolu jest polski konsulat?


Konsulat RP w Bristolu
Konsul Honorowy: Ireneusz G. Peszyński (polski, angielski)
19 Whiteladies Rd., Clifton, Bristol BS8 1PB
tel. 0117-973-3233, 974-35-03
fax. 0117-97-06-160
e-mail:
_________________
Lalala... :)
 
 
Ewa
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 2:38 pm   

Dziekuje.
 
 
pezal 
Gaduła


Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: Lodz/Cardiff
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 2:57 pm   

Ewa napisał/a:
Dziekuje.


Prosze bardzo. Tylko, ze jesli chcesz jakies dokumenty wyrabiac, to tylko w Londynie. W Bristolu glownie udzielaja informacji, bo ten pan jest konsulem honorowym. I tak zawsze to lepsze niz nic :)
_________________
Lalala... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama