Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem samotną matką, szukam pracy, czy dostanę pomoc?
Autor Wiadomość
GOSIA
Gość
  Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:32 am   Jestem samotną matką, szukam pracy, czy dostanę pomoc?


Jestem na wyspach kilka dni, mieszkam u znajomych i szukam pracy. Chciałabym jak najszybciej sie usamodzielnić, czy mogę liczyć na pomoc państwa? Mam 11 letnia córkę, którą wychowuje sama, jestem po rozwodzie. Bardzo prosze o pomoc gdzie mam iść io co pytać. Bardzo mi zależy. mój aders mailowy
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 4:40 pm   Re: Jestem samotną matką, szukam pracy, czy dostanę pomoc?

GOSIA napisał/a:

Jestem na wyspach kilka dni, mieszkam u znajomych i szukam pracy. Chciałabym jak najszybciej sie usamodzielnić, czy mogę liczyć na pomoc państwa? Mam 11 letnia córkę, którą wychowuje sama, jestem po rozwodzie. Bardzo prosze o pomoc gdzie mam iść io co pytać. Bardzo mi zależy. mój aders mailowy

Trochę nie zrozumiałem czy szukasz pracy, czy masz problem z zasiłkiem.
Wiec jeśli możesz rozwiń troszke co masz na myśli.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
GOSIA
Gość
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 10:37 pm   

Jestem w trakcie szukania pracy, odwiedziłam już chyba wszystkie agencje i czekam na telefony. Samodzielnie też próbuję coś znaleźć. Zdaję sobie jednak sprawę, że samej ciężko będzie mi utrzymać siebie i dziecko, dlategoteż chciałabym wiedzieć, czy mogę starac się o jakiś dodatek od Państwa. Jestem w Southampton dopiero od poniedziałku i narazie jestem u znajomych, wiem jednak, że szybko muszę sie usamodzielnić, bo nie chcę byc ciężarem w domu znajomych. Podsumowująć: jestem tu niecały tydzień, jeszcze nie znalazlam pracy, jestem samotną matką i szukam mieszkania narazie bez grosza przy duszy. Czy i jeśli, to na jaką pomoc mogę liczyć i gdzie się udać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama