Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa wsparcia DDA w Manchester
Autor Wiadomość
Anexxis 
Niemowa


Dołączyła: 19 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 1:09 pm   Grupa wsparcia DDA w Manchester

Witam bardzo serdecznie :)

Na poczatku bardzo chcialabym pozdrowic moderatorow forum. To naprawde super, ze ludzie moga zapytac o cos ekspertow.

Ja jestem doroslym dzieckim alkoholika i inspiratorka nowopowstajacej samopomocowej grupy DDA w Manchester. Chcialabym zapytac czy istnieje polskojezyczna pomoc dla osob takich jak ja. Chodzi mi raczej o pomoc nieodplatna badz niedroga.
Pani psycholog wspomniala, ze prywatnie leczy uzaleznienia. Czy inne terapie tez sa w takiej cenie??

nasza grupa dda niedlugo rozpocznie spotkania. Jest narazie nieliczna.
Osoby zainteresowane bardzo goraco zapraszamy.
_________________
Dorosle Dzieci Alkoholilkow Manchester


www.dda.pl
 
 
polskipsycholog 
Ekspert w Infolinia.org


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Wirral (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 4:52 pm   

Witam

Informacje na moj temat www.polskipsycholog.eu
Przez pol roku zajmowalam sie prowadzeniem zajec terapeutycznych grupowych dla uzaleznionych, DDA, pomocy rodzicom, przemocy w rodzinie, samodoskonalenia etc
Co do cen to prywatnie stosuje cennik dostosowany do portfela polskich klientow.
Konsultacja terapeutyczna w brytyjskiej klinice w Chester w ktorej pracuje to koszt okolo £275 za okolo 2 godziny pracy.

Jednak pracujac z polskimi klientami i bedac w Manchester kilka razy w miesiacu mysle, ze mozemy zastosowac cennik ulgowy patrz: jak na stronie internetowej.

Zawsze mozna dojsc do kompromisu co do mojego wynagrodzenia - pomagam wszystkim w miare mozliwosci i jak najbardziej mam doswiadczenie i kwalifikacje do prowadzenia terapii grupy DDA.

Pozdrawiam: mgr psychologii/terapeuta Monika Bugalska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama