Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
GDZIE ŚLUB ??? w UK czy w PL ???
Autor Wiadomość
benix75 
Niemowa


Dołączyła: 05 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 3:03 pm   GDZIE ŚLUB ??? w UK czy w PL ???

Wielu młodych Polaków zadaje sobie pytanie ,ślub w UK czy w PL :Thinking: ? Na to pytanie cięzko odpowiedzieć z wielu powodów i dlatego sporo młodych decyduje się na zycie bez ślubu na tzw.kocią łapę.
A jaki był by wasz wybor , jest to przeciez najwaszniejsza chwila w życiu ?
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 12:37 am   

mysmy sie za dlugo nie zastanawiali, cala rodzina w Polsce to i slub w Polsce. Rodzice i rodzenstwo pomogli w przygotowaniu i wszystko fajnie sie udalo.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Agatka87 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 95
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 1:09 am   

heheh wy tu o slubach a ja chlopa nie mam heheheh ale sie tym nie przejmuje mam jeszcze czas :P
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:21 am   

czas szybko ucieka :laugh:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 4:21 pm   

gdy ja brałam ślub, to nie miałam wyboru kraju ;-)
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Agatka87 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 95
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 1:56 pm   

e tam,czas szybko ucieka,ja mloda jestem wiec mam jeszcze czas
 
 
paula28 
Rozkręca się


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 29
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:34 am   

my wzielismy lub w sierpinu 2010 roku po 6 latach bycia razem i jest fajnie załuje ze wczesniej sie nie zdecydowalismy................

3.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 78,12 KB

 
 
 
kamila87 
Stały bywalec
milka


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:20 pm   

Oczywiście że w Polsce :!:
W kraju to dużo łatwiejsza sprawa,nie trzeba ściagać całej rodziny do UK i jedzenie dużżżżżżżżżżżżzoooooo lepsze. Nad czym sie tu zastanawiać!? :polen:
 
 
 
brokat33
Gość
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 2:35 pm   suknia slubna

Witam ! Mam do sprzedania przepiêkna suknie slubna z kolekcji firmy Herm`s model Kivor. Suknia jest w kolorze ivory, jednoczesciowa z dlugim podpinanym trenem, w ksztalcie litery A, rozmiar 38-40 (mozna dopasowac- wiazana na plecach) na wzrost ok. 160-165 cm . Suknia jest ozdobiona koronka. Dekoracyjnym akcentem sukni jest broszka i tasiemka pod biustem, która przepieknie podkresla talie.Sukienka bardzo lekka i wygodna. Do suknie dolaczam welon, rekawiczki i poduszeczke na obraczki. Suknia jest w idealnym stanie, czyszczona w Anglii. Suknia byla zakupiona w salonie sukien slubnych w Lodzi, jestem jej pierwsza wlascicielka.Wiecej informacji pod numerem telefonu .793972030 , Serdecznie zapraszam!!! suknia do przymierzenia w Czestochowie cena 600zl zdjecia na meila
 
 
AggiLeaver 
Niemowa


Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Basingstoke (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 6:06 pm   

Witam wszystkich,

mój (wówczas) narzeczony był Anglikiem a jego rodzina zdecydowanie większa niż moja. Zdecydowaliśmy się na ślub w Anglii, który uważam jest bardziej 'easy going' niż tradycyjny ślub polski. Poza tym para nie jest zobligowana do zastawienia stołów po brzegi jedzeniem ani hektolitrami wódki!

A o polskiego fotografa/fotografkę się nie martwcie - serdecznie polecam http://www.ImagenationStudio.co.uk

Powodzenia! :)
Aggi
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 9:05 pm   

paula28 napisał/a:
my wzielismy lub w sierpinu 2010 roku po 6 latach bycia razem i jest fajnie załuje ze wczesniej sie nie zdecydowalismy................

Gratulacje.
Spóźnione ale szczere.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wodzirej
Gość
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 8:03 pm   

Jesli szukasz osoby ktora poprowadzi twoja impreze, wesele, odwiedz moja strone Wodzirej DJ Marek z Bradford, Yorkshire. link wykasowany przez administracje Profesjonalista z wieloletnim doswiadczeniem. :okii:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 8:51 pm   

Wodzirej napisał/a:
Jesli szukasz osoby ktora poprowadzi twoja impreze, wesele, odwiedz moja strone Wodzirej DJ Marek z Bradford, Yorkshire. link wykasowany przez administracje Profesjonalista z wieloletnim doswiadczeniem. :okii:

Wodzirej, proponuje umieścić swoje ogłoszenie, na naszej stronie głównej.
Np. tutaj https://infolinia.org/ogloszenia/
Forum służy do wymiany poglądów, a nie do reklamy.
Nawet nie poświęciłeś 5 minut na rejestracje na naszym forum.
Niestety link do Twojej strony musiałem usunąć.
Dodam że jak na razie na stronie do której podałem link, ogłoszenia są darmowe.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Martyna
Gość
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 9:43 pm   

jesli ktos bierze slub w okolicach Leicester to polecam zespol kelnerow i kelnerek :) pracujemy na weselach,bankietach i konferencjach. zainteresowani prosze pisac na maila :okii:
 
 
Krajan 
Niemowa


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Walbrzych (Dolnoslaskie)
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 1:23 pm   

Patrząc na ceny imprez weselnych znacznie taniej wychodzi w Polsce, chyba że ktoś chce mieć mega weselisko. Wtedy ceny na osobę idą w niebotyczne kwoty.
Standardowe ceny w Polsce za gościa to ok 120-200 zł zakładając wesele na 100 osób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama