Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Film o Polakach w Walii
Autor Wiadomość
Ewelina Tomasik
Niemowa


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 2:54 pm   Film o Polakach w Walii

Zacznę więc od początku. Nazywam się Ewelina Tomasik i mam 29 lat. W ubiegłym roku skończyłam studia dziennikarskie na Cardiff University. Przed przyjazdem do Walii pracowałam przez parę lat w TVP3 w Katowicach, a ostatnio zaproponowano mi współpracę z BBC nad dokumentem o Polakach w południowej Walii. Więc oczywiście sie zgodziłam i zaczęłam szukać potencjalnych bohaterów filmu.

Generalnie jest to opowieść o różnych Polakach, młodych i nieco starszych, studentach i pracujących, wolnych i z rodzinami, którzy przyjeżdzaja do Walii w różnych celach (praca, zarobek, lepsze życie, studia, itd). Staram sie uchwycić jakiś szczególny moment w ich życiu na obczyznie, jak na przykład zmiana pracy, przeprowadzka, małżeństwo, narodziny dziecka, podjęcie studiow, przyjazd rodziny, itd. Jak na razie mam jednego bohatera, jest nim Krzysztof z Cardiff, który po kilku miesiącach samotności w końcu może cieszyć sie swoja rodziną, która na stałe już dołączyła do niego!

Żeby portret Polaków w południowej Walii był pełny, chciałabym wyjść poza Cardiff i pokazać naszych rodaków w Newport, Barry, Swansea, Bridgend, itd.

Więc jeśli sami chcecie podzielić się z widzami swoją walijską przygodą lub znacie kogoś z powyższych miejscowości (nie Cardiff!!!), kto by się do tego nadawał, piszcie, dzwońcie, pytajcie, a postaram sie jeszcze wszystko dokładnie Wam wyjaśnić i umówić się z Wami na zdjęcia, mam nadzieję...

Tymczasem pozdrawiam bardzo serdecznie z Cardiff i czekam na Wasz odzew, ewelina

--------------------

Ewelina Tomasik
Mobile: 07783536642
E-mail:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 7:47 am   

Czy Twoja informacja (propozycja) jest nadal aktualna? ;)
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama