Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
fabryki, zakłady elektroniczne w Cardiff
Autor Wiadomość
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 49
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 10:09 pm   fabryki, zakłady elektroniczne w Cardiff

Hej,
mam pytanie, czy ktos wie o jakis zakladach przemyslowych w Cardiff lub okolicach ktore zajmuja sie produkcja elektroniki np. fabryka monitorow (kiedys byla LG czy Acer), jakas montownia sprzetu itd. Jestem z wyksztalcenia elektronikiem i zastanawiam sie czy udaloby mi sie znalezc prace. Moj maz juz niedlugo jedzie z powrotem do Cardiff a ja chcialabym do niego dolaczyc. :>>>
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 10:51 pm   

jasne, jest jeszcze Panasonic, z tego co pamietam LG tez jeszcze jest, ale moge sie mylic, pozdrawiam- odezwij sie na gadugadu to podowiem Ci wiecej:)
milej nocki
meg
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:44 pm   Re: fabryki, zakłady elektroniczne w Cardiff

tagusek napisał/a:

czy ktos wie o jakis zakladach przemyslowych w Cardiff lub okolicach ktore zajmuja sie produkcja elektroniki


Bosch, w okolicy Bridgent.
LG się skończyło 22 grudnia. Jest jeszcze oddział serwisu i reklamacji przeniesiony z Newportu za Caerphilly, ale tam nie przyjmują.

--
Renya
 
 
tagusek 
Stały bywalec



Wiek: 49
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Cardiff/Szczecin
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 1:16 pm   

Fajnie, że się odzywacie. Dziękuję za info. Trzeba będzie poszukać pracy, może się uda :laugh:
 
 
maveric988 
Rozkręca się
szukacz


Wiek: 25
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: cardiff
  Wysłany: Pią Mar 30, 2007 2:47 pm   

Ja także szukam pracy w cardiff?? Nie długo będę po liceum o profilu zarządzanie informacją, mam zamiar wyjechać do Cardiff na 5 miesięcy, by zarobić na studia. Ktoś wie o jakichś ofertach pracy, wiem że na początek nie dostane nic ciekawego, interesowała by mnie praca w jakiejś fabryce na taśmie, na budowie jako chłopak do wszystkiego, lub jako kitchen porter.
Proszę was, jeżeli dowiecie się że ktoś szuka nie wykwalifikowanego pracownika piszcie na pw lub na miala . Z góry wielkie dzięki I przepraszam za wykorzystanie cudzego tematu
:polen:
 
 
 
iwona084 
Niemowa


Dołączyła: 09 Maj 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 10:34 am   

witam

piszecie ze chcecie zarobic na studia a moze zostancie w Wielkiej Brytanii i studiujcie przez internet.Sama bylam dlugo w UK i zaluje ze nikt mi niepowiedzial o tej mozliwosci wiec chcialabym Wam podpowiedziec nieco o pracy , zyciu w Walii i studiach.

pozdrawiam
odzywajcie sie na gg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama