Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Efektywne szukanie pokoju
Autor Wiadomość
Drake26
Niemowa


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 27, 2008 1:47 am   Efektywne szukanie pokoju

Bylem w Luton jakies 3 lata temu i siedzialem w tym miasteczku kilka miesiecy. Wybieram sie teraz ponownie. W ciemno, na zywiol. O prace sie nie boje bo moja ostatnia wizyta udowodnila mi, ze o to raczej latwo. Ale mam inny problem.
Nie chce ponownie stac pod polskim sklepem i nerwowo obdzwaniac kolejne ogloszenia (o ile to tam ciagle jest [?]), a przegladajac internet w poszukiwaniu jakis ogloszen czy rzeczy w tym typie odnosi sie wrazenie, ze polscy mieszkancy Luton sa malo aktywni "internetowo", przez co jest ogloszen malo albo po prostu sa nieaktualne.

Jakies pomysly? Rady? Moze ktos zna kogos kto zajmuje wynajmowaniem pokoji? Albo jakas agencja?
Szukam "jedynki" na okolice konca sierpnia, mam nadzieje, ze to forum/strona jeszcze zyja i ktos mi pomoze. Zakladam tez, ze topic ten bylby przydatny nie tylko mnie.

Z gory dziekuje.
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 9:31 am   Odp: Efektywne szukanie pokoju

Najszybciej znajdziesz ogloszenia na polskich sklepach i na stronie w ogloszeniach.Poprostu , moze daj ogloszenie na stronie ze szukasz pokoju i zapewne ktos sie odezwie.Niby nie jest prawda ze wyjezdzamy masowo do kraju, ale jest pewien niepokojacy syndrom, ktory mozna zauwazyc w ogloszeniach.Ludzie sprzedaja wyposazenie mieszkania , samochody itd.Ale w to miejsce pojawiaja sie nowi ...
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 2:55 pm   Odp: Efektywne szukanie pokoju

Zerknij tutaj w ogloszenia widze z ktos sie oglasza http://www.lutonpl.com/co...eds/Itemid,150/
 
 
werkaa
Niemowa


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 7:11 pm   Odp: Efektywne szukanie pokoju

witam  :)
pracuje w agencji zajmujacej sie wynajmem pokoi oraz mieszkan mamy szeroki wybor wiec napewno znajdziesz cos dla siebie wszystkie pokoje blisko centrum  :) ceny od 50f za tydzien
[email protected] oraz tel 07523659718
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama