Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Dzieło przerosło twórcę
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 259
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 7:13 pm   

Wiadomość o śmierci Michaela Jacksona przyjąłem chłodno. Zobaczyłem nagłówek w serwisie Onet.pl, obok zdjęcie i aż do końca dnia nie pokwapiłem się nawet, żeby przeczytać całą notatkę prasową na temat tego wydarzenia. Bo - pomyślałem - stało się coś absolutnie oczywistego.


Można zaryzykować twierdzenie, że Jackson był już za życia żywym trupem. Stan, do którego doprowadził się ten w gruncie rzeczy biedny człowiek, był naprawdę pożałowania godny. Z młodego, atrakcyjnego czarnoskórego chłopaka przerodził się w monstrum zamknięte w twierdzy czterech ścian. Maseczki, leki i sterylne warunki nic nie dały. Kostucha upomniała się o niego szybciej, niż się media spodziewały. Tu zresztą dochodzimy do najciekawszego, moim zdaniem, aspektu całej sprawy. Otóż byliśmy informowani, że żadne wydarzenie w dotychczasowej historii istnienia internetu nie spowodowało tak masowego wyszukiwania jednej frazy, jak śmierć Michaela Jacksona. Media nie miały gotowych wzruszających relacji, jak w przypadku śmierci Jana Pawła II. Co gorsze, jeśli coś miały w miarę aktualnego “na króla popu”, to raczej doniesienia o kolejnych ekscesach pedofilskich i makabryczne zbliżenia twarzy.



Przeczytaj artykuł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama