Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
dobry przewodnik po Szkocji?
Autor Wiadomość
Martu? 
Niemowa


Wiek: 25
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 4
  Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 7:51 pm   dobry przewodnik po Szkocji?

mam pytanie :) zna ktoś może jakiś dobry przewodnik (interesuje mnie Szkocja), który zawierałby wszystkie najważniejsze informacje typu najsłynniejsze zabytki, godziny otwarcia, ceny, dojazd? interesują mnie w szczególności dojazdy pksami :-? sprawa wygląda tak, że jadę tam po raz pierwszy i będąc jeszcze w Polsce chciałabym wiedzieć co mogę zwiedzić, a jakos do tej pory nawet dobrego portalu internetowego nie znalazlam :shock: :neutral: oglądałam już kilka przewodników, jednak jakoś żaden specjalnie mnie nie urzekł :shock:


apropo tych pksów: znacie może jakąś stronę internetową, gdzie mogłabym poszukać połączeń z mojego miasteczka?


dzięki z góry za odp :)


P.S. a może sami doradźcie jakieś zabytki/miejsce warte zwiedzenia niedaleko Galashiels? :)
Ostatnio zmieniony przez Martu? Nie Kwi 01, 2007 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 194
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:04 pm   

Martuś napisał/a:
interesują mnie w szczególności dojazdy pksami


uuuu. Muszę powiedzieć, że to trochę komplikuje sprawę. Ale może uda Ci się dorwać jakiś PiKejPi Intercity ;) .
A mówiąc serio to może po prostu przewodnik Pascala? Wiem że to komercha itd, ale pół świata ich używa i jakoś docierają do celu. Może coś w tym jest. Od razu zaznaczam, że sam nigdy nie używałem - zawsze idę na żywioł :D .
 
 
 
Martu? 
Niemowa


Wiek: 25
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:15 pm   

ehh, to żeś mnie nie pocieszył :P niestety pozostają mi jedynie pksy, bo młoda jestem i samochodu nie wynajmę ani nic w tym stylu ;)
dokładnie to jadę do siostry, która mówiła mi, że te jej miasteczko ma strasznie dużo połączeń pksami, ale czy ja wiem czy nie przesadziła? :P

Pascala też oglądałam, ale jakiś zachwycający nie jest, bodajże podstawowych informacji mi w nim brakowało :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama