Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Prezydent Lech Kaczyński - wspomnienie
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 285
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 2:34 pm   

Jeśli miałbym napisać kilka słów o tragicznie zmarłym prezydencie to musiałbym zacząć od złożenia kondolencji jego najbliższej rodzinie i przyjaciołom. To był szok nie tylko dla mnie, gdy dowiedzieliśmy się o tym, co się stało. Sobotnia katastrofa jest niebywałą tragedią dla całego narodu polskiego. Nawet dla osób, dla których Lech Kaczyński nie był wzorem do naśladowania – takich jak ja.



Przeczytaj artykuł
 
 
Aga z Cardiff
Gość
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 2:34 pm   

Panie Arturze to miło z pana strony, że smutno panu po katastrofie samolotu i śmierci tylu osób jak pan napisał elity polskiego narodu tylko nie zauważył pan, że ta elita to głównie ludzie z partii, której nota bene pan nie popierał i ludzie którzy popierali działania tej partii i prezydenta.Pisze pan bardzo uogólniajac, tak naprawdę nie wnosząc żadnych konkretnych wiadomości i faktów, opierając się głównie na tym co słyszał bądź czytał, być może ze źrodeł które panu tylko odpowiadały...zresztą wiedzieliśmy o tych dokonaniach prezydenta jeszcze przed Jego śmiercią a tu chodzi o to aby troszeczkę poszukać, zresztą taką pracę ma dziennikarz, jeśli się nie mylę...
Niech pan zasięgnie więcej informacji na temat tego co zrobił Lech Kaczyński i dlaczego tak bardzo partia która według pana dba o interesy Polski, także o polepszenie stosunków z naszym sąsiadem, szkaluje i ośmiesza PiS w tak prymitywny sposób...
szkoda, że obce są dla pana słowa, Prawda Was wyzwoli, jeśli chodzi o lustrację, co uważam za ogromny plus tej partii.Nie wiem jak pan ale ja osobiście myślę jak setki tysięcy Polaków, nie życząc sobie aby urzędy i stanowiska były piastowane przez ludzi, którzy byli agentami bądź mieli z nimi do czynienia a także ze służbą SB, zresztą z całym tym systemem...
Nie zbuduje pan domu na niestabilnym gruncie, podobnie jest z naszym krajem aby coś zbudować należy to zburzyć albo odnowić, czyszcząc to co zabrudzone...
Oczywiście stosunki Polsko-Rosyjskie są bardzo ważne ale nie kosztem wyzbycia się wolności słowa oraz prawdy...
Jako dziennikarzowi, życzę panu szerszego spojrzenia na świat oraz walki o prawdę...
Powodzenia
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 636
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Wczoraj 14:58   

Aga z Cardif napisał/a:
Prawda Was wyzwoli, jeśli chodzi o lustrację, co uważam za ogromny plus tej partii.Nie wiem jak pan ale ja osobiście myślę jak setki tysięcy Polaków, nie życząc sobie aby urzędy i stanowiska były piastowane przez ludzi, którzy byli agentami bądź mieli z nimi do czynienia a także ze służbą SB, zresztą z całym tym systemem...


Świetny komentarz.
Dodam tylko, że ustawę lustracyjną stworzył Pan Janusz Korwin Mikke, za co mu chwała i cześć.

Zdanie na temat wspomnień, i wcześniej zamieszczonej wypowiedzi w artykule - że o zmarłych nie powinno się mówić źle. Tym bardzie że mowa tu jest o Głowie Państwa.
Oczywiście twierdzę że się nie powinno ale:
Ciężko mówić o zmarłym polityku, niezależnie kim by on nie był w sensie politycznym - dobrze, jeśli w polityce takim nie był.
Mógł być świetnym człowiekiem, ojcem, obywatelem.
Ale gdy w grę wchodzi polityka, i wypowiedzi z nim związane mają się opierać na współczuciu to jest to nieporozumienie, moim zdaniem.
Myślę że należy właśnie bardzo przywiązywać uwagę w wypowiedziach na to aby rozgraniczać te dwie rzeczy.
O zmarłym polityku można mówić źle moim zdaniem wtedy gdy podejmował złe decyzje, czemu nie? Jeśli w grę wchodzą decyzje związane, z przyszłością , dobrem kraju itd.
Natomiast należy współczuć zmarłemu i jego rodzinie jako człowiekowi z krwi i kości.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,66 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama