Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca magazyny HDNL -Worcester.
Autor Wiadomość
modernx 
Niemowa


Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Zielona gora (Lubuskie)
  Wysłany: Wto Sty 10, 2012 8:36 pm   Praca magazyny HDNL -Worcester.

Witam,proszę o informacje ,na temat pracy w HDNL w Worcester ,znalazłem ofertę pracy na jednym z portali.Praca ma polegać na pakowaniu przesyłek w magazynie HDNL.Czy ktoś tam pracował lub pracuje? Obecnie przebywam w Polsce i nie chciałbym zrobić sobie wycieczki do Anglii.Proszę o informację jeżeli ktoś wie coś na ten temat.Osoba która oglasza się jako pośrednik posiada adres mailowy:
 
 
kj
Gość
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 9:36 am   Praca w HDNL

Witam.
Również znalazłem te ogłoszenie na stronie trojmiasto.pl (http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/anglia-praca-w-magazynach-ogl4592958.html) z tym że jest inny mail. Jestem zainteresowany pracą za granicą i chciałbym się dowiedzieć czy wiadomo coś więcej na temat tej pracy?
 
 
Lonek
Gość
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:10 pm   Praca w Worcester

Witam,
Mialem juz okazje pracowac w Uk dzieki pani Izie dla DHL/Sainsbury's - od pazdziernika do 15 stycznia. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu/pracy i mieszkania.
Pozdrawiam
 
 
kj
Gość
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:32 am   

Dzięki za odpowiedź. Czyli Pani Iza jest pośrednikiem, który pomaga w podjęciu pracy i załatwieniem wszystkich potrzebnych spraw? Czy wynagrodzenie 6.10GBP/h nie jest za niskie? Jak wygląda zakwaterowanie (chodzi mi o to czy są to normalne warunki do życia)? Jeśli możesz to opisz w skrócie jak to wygląda. Nie chce wpakować się w jakieś g....
 
 
podsi07 
Niemowa


Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Worcester (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 11:00 pm   

Czesc Najnizsza zstawka w uk to 6.08 Worcester to male i mile miasto do zycia i pracy
 
 
zainteresowany
Gość
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 10:02 am   

Czy ktoś może zamieścić tu informację, która będzie wiarygodnie świadczyła o tym, że to uczciwa osoba? Znalazłem link, gdzie opinia na temat tej osoby wskazuje na oszustwo...
Jaką mamy pewność, że lunek, to nie podstawiona osoba?
 
 
Gość

Wysłany: Pon Lut 27, 2012 5:23 pm   

to wszystko to sciema oni klamia to sa podstawione osoby to zlodzieje i kryminalisci nie ufajcie im elvis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama