Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
czy nalezy mi sie jakis zasilek?
Autor Wiadomość
kaczorek24 
Niemowa
kaczucha24


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Newport (Walia)
  Wysłany: Wto Maj 19, 2009 1:12 pm   czy nalezy mi sie jakis zasilek?

witam, mieszkam w Walii prawie 2 lata, nie pracowalam jeszcze nigdzie poniewaz nie bylo takiej potrzeby. obecnie szukam pracy i chcialam sie dowiedzic czy nalezy mi sie jakikolwiek zasilek. mam NIN i jestem zarejestrowana u lekarza, nic pozatym. pracuje 2 godziny w tyg ale nie mam umowy. tylko sprzatam u starszej pani. chcialabym sie dowiedziec jakie dokumenty sa mi potrzebne i gdzie jeszcze moge sie zarejestrowac np home office jak zaczne prace z tego co wiem. dziekuje z gory i milego dnia zycze.pozdrawiam
 
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 3:58 pm   Re: czy nalezy mi sie jakis zasilek?

kaczorek24 napisał/a:
witam, mieszkam w Walii prawie 2 lata, nie pracowalam jeszcze nigdzie poniewaz nie bylo takiej potrzeby. obecnie szukam pracy i chcialam sie dowiedzic czy nalezy mi sie jakikolwiek zasilek. mam NIN i jestem zarejestrowana u lekarza, nic pozatym. pracuje 2 godziny w tyg ale nie mam umowy. tylko sprzatam u starszej pani. chcialabym sie dowiedziec jakie dokumenty sa mi potrzebne i gdzie jeszcze moge sie zarejestrowac np home office jak zaczne prace z tego co wiem. dziekuje z gory i milego dnia zycze.pozdrawiam


Witam,

Jezeli pracowalaby Pani pow. 16h tyg. to moglaby sie Pani starac o working tax credit.
W innym wypadku o jakiekolwiek zasilki bedzie sie Pani mogla starac po roku pracy od zarejestrowania w Home Office

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
soleil
Gość
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 5:46 pm   

polpen,
Witam serdecznie, mam takie pytanie :pracuje w Anglii od 2006r , obecnie przebywam na urlopie macierzynskim. Pobieramy z mezem child benefit i tax child benefit. Po urlopie nie chce wracac do pracy a zajac sie wychowaniem dziecka przynajmniej do ukonczenia przez niego 3 lat. Czy jesli zrezygnuje sama z pracy bedzie mi sie nalezalo jakies dodatkowe wsarcie finansowe? Czy jesli nie wyraze zgody na prace ponad 48h tygodniowo i pracodawca mnie zwolni bede w 'lepszej' sytuacji. Prosze mi doradzic jak to najlepiej rozwiazac i czy oczywiscie jako osoba bezrobotna wychowujaca dziecko moge liczyc na jakis dodatkowy zasilek? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
 
 
aga
Gość
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 3:15 pm   

CZESC MAM PYTANIE !!!CZY PO 3LATACH I 5MIESIACACH PRACY NALEZY MI SIE BEZROBOCIE?JESLI JA SAMA ZREZYGNOWAŁAM Z PRACY;;;I CZY MOGE TEN ZASIŁEK POBIERAC W POLSCE,ZROBIC TZW TRANSFER(TO JEST TO CHYBA E303)DZIEKUJE I POZDRAWIAM
 
 
AGA
Gość
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 3:19 pm   

CZESC MAM PYTANIE CZY MOGE STARAC SIE O ZIŁEK NA BEZROBOCIU PO 3LATACH I 5 MIESIACACH W ANGLII? JESLI JA SAMA ZREZYGNOWAŁAM Z PRACY,ZROBIC TAK ZWANY TRANSFER DO POLSKI(TO JEST TO CHYBA E303)DZIEKUJE
 
 
iwa
Gość
  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 12:29 pm   

Witam
Obecnie pobieram job seeckers allowance
jestem w 13 tyg ciąży
mam pytanie : czy będzie mi się należał zasiłek macierzyński?
z góry dziękuję za odpowiedz.
 
 
iwa
Gość
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:10 am   

czy ktoś tu zagląda na to forum i udziela odpowiedzi??
pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama