Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest jakis polski sklep w miescie?
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 9:10 pm   Czy jest jakis polski sklep w miescie?

Bardzo prosze o informacje czy jest tam jakis polski sklep lub inny osrodek skupiajacy polonie
bede wdzieczny za wszelkie informacje i adresy.

bardzo mi zalezy na tym, gdyz przymierzam sie do zrobienia ankiety dotyczacej lotow z cardiff do polski
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Gość

  Wysłany: Sro Lut 07, 2007 10:13 pm   

sklepow jest pare najwiekszy w newport jest na PILL -u tam jest wszystko ... co polskie hmm jeszcze co wiem jest jeden monopol (tylko piwa i wodki) polskie na chepstow road no i pare produktow sporzywczych (polskich) tkaich jak makaron pulpety kubusie itd (ale bardzo mało) na corporation road ... tyle co wiem o NEWPOORT ;) pozdrawiam WOJTEK ... moje gg 6224650 :okii:
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 6:40 pm   

jestem nowa w newport i nie za bardzo sie orientuje, a chetnie bym sie dowiedziala gdzie jest ten 'PILL', zeby znalezc polski sklep ;)

dzieki z gory, pozdrawiam x
 
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 3:54 pm   

* INTERNATIONAL FOOD MARKET - 155A Commercial Road, Newport, NP20 2PJ, tel: 016 33 66 52 66

* NISA - 69 Commercial Road, Newport, NP20 2PF, tel. 01633 257 500

to sa te co ja znam
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 7:00 pm   

dzieki ;]
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 11:25 am   

Madzia, nie idz tam strzez sie tego miejsca. Ja bylem tam jakies pol roku temu i do dzis nie moge sie pozbierac. Czasami jeszcze gdy zamykam oczy widze starszego pana krzyczacego na caly sklep 'pa-pie-ro-sy DAJ... nie te.. tamte... o tee czerwone' i przerazona twarz sklepowego odpowiadajaca 'wiem psiecies roziumiem'.
_________________
He who dares wins.
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 5:12 pm   

hehehehe, ja jestem twarda, juz nie takie rzeczy sie widzialo ;) ale dzieki za ostrzezenie ;)
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:12 pm   

Ja tez tak mowilem ze jestem twardy i ze nic mnie nie jest w stanie zlamac i ze niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi. A teraz szukam na necie taniego przyrzadu do elektrowstrzasow bo znajoma psychoanalityk powiedziala ze konwencjonalne metody mi nie pomoga :]


P.S
musze sprawdzic w katalogu Argosu czy nie maja jakiegos przenosnego paralizatora, cy cus.?
_________________
He who dares wins.
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 7:33 pm   

paralizator? a to nie takie cos co babeczki nosza w torebce w obronie przed bandziorami? ;]

p.s. jesli mam byc szczera to w sumie ja sie wstydze tego, ze jestem Polka, tylko wtedy gdy inni polacy sa gdzies blisko, taka jest smutna prawda... nigdy nie ukrywam swojej narodowosci, chyba, ze wlasnie przed wlasnymi, na co mi angielski pozwala... bo to co sie tu widzi, az oslabia, niestety...
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 8:40 pm   

Z tym paralizatorem to oczywiscie nie bylo na powaznie. Bywam zdesperowany ale wtedy licze do dziesieciu :]

A jesli chodzi o ten zawsze na czasie temat pt. 'jestem z Polski...' to nie mozemy sie tego wstydzic tylko dlatego ze jacys Polacy zachowuja sie czasami obciachowo ( pamietam raz jakich scen bylem swiadkiem w sali komputerowej miejscowej biblioteki panie bibliotekarki to sie musialy czuc jak opiekunki w ZOO ) to nie znaczy ze mamy sie tym przejmowac dlatego ze nie mamy raczej wplywu na to jak inni sie zachowuja tym bardziej ze jest ich az tylu. Tez czasem w sytuacjach typu kolejka w supermarkecie, autobus zdarza mi sie glupa przypalic ze nie rozumiem, ze nie wiem o co chodzi ale przeciez nie mozna do wszystkich napotkanych Polakow mowic 'czesc'.
_________________
He who dares wins.
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 2:14 pm   

chyba maly offtopic zrobilismy ;]

ladnia pogoda dzis :D

p.s. ostatnio czesto licze do dziesieciu...
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 2:59 pm   

Pogoda swietna jescze kilka takich slonecznych dni i wyczerpiemy limit na ten rok :]


A z tym liczeniem do dziesieciu to chyba nie z desperacji??
_________________
He who dares wins.
 
 
madzia 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: Opole/Newport
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 7:38 pm   

mam nadzieje, ze nie wykrakales i mimo wszystko jeszcze sie tak utrzyma ;)

a co do liczenia, to jeszcze chyba nie desperacja... ale nie jestem pewna :P
 
 
 
many 
Gaduła


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53
Skąd: Zooport
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 8:42 pm   

Jesli chodzi o pogode w tym kraju to musimy nauczyc sie korzystac rowniez i z tych niekoniecznie slonecznych dni (jednakze to jak to zrobic pozostaje dla mnie wciaz wiedza tajemna)
_________________
He who dares wins.
 
 
Zocha
Gość
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 2:11 pm   

Witam wszystkich w Newport, niedlugo przeprowadzam sie tam z mezem i dzieckiem prawie 2 -letnim, szukam jakiejs Polki, która rowniez ma dziecko w celu wspolnych spacerow, chcialabym by moje dziecko mialo kontakt z innymi dziecmi, a moze ktos wie czy sa organizowane jakies spotkania polskich dzieci i matek????za wszelkie odpowiedzi dziekuje z gory
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama