Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zrobić!!!
Autor Wiadomość
konczita213 
Niemowa
konczita213


Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Bury (Anglia)
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 6:45 pm   Co zrobić!!!

Witam ponownie,moje pytanie moze być troszke niecodzienne.Chodzi mi nadal o urlop macierzyński.W angielskiej dokumentacji figóruje pod moim panieńskim nazwiskiem,od niedawna mam dowód osobisty i prawo jazdy na nazwisko męża,jedynie paszport jest wciąż na stare nazwisko.Czy muszę zmienić nazwisko,zanim pójdę na urlop macierzyński,czy urlop ten będzie się nadal należeć jeśli go nie zmienie?Z gory dziękuję
_________________
Paulina
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 7:31 pm   Re: Co zrobić!!!

konczita213 napisał/a:
Witam ponownie,moje pytanie moze być troszke niecodzienne.Chodzi mi nadal o urlop macierzyński.W angielskiej dokumentacji figóruje pod moim panieńskim nazwiskiem,od niedawna mam dowód osobisty i prawo jazdy na nazwisko męża,jedynie paszport jest wciąż na stare nazwisko.Czy muszę zmienić nazwisko,zanim pójdę na urlop macierzyński,czy urlop ten będzie się nadal należeć jeśli go nie zmienie?Z gory dziękuję


Witam,

Zmiana nazwiska w zaden sposob nie wplywa na Pani sytuacje dotyczaca urlopu macierzynskiego. Swoja droga polecam Pani poinformowanie wszystkich instytucji w Anglii o zmianie nazwiska aby uniknac w przyszlosci nieporozumien

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama