Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciąża- pomoc finansowa
Autor Wiadomość
angie
Gość
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:25 pm   

ANIA napisał/a:
Witam pracuje w Holandii od lipca,moja umowa o pracę jest przedłużana co 3miesiące,jestem w 12 tygodniu ciąży czy należy mi się macierzyńskie jeśli tak to od kiedy.Czy w Holandii jest becikowe??


Na twoim miejscu napewno zostalabym w Holandii bo tam bardziej ci pomoga niz w Polsce. Jezeli masz jakies znajomosci z holendrami popros o pomoc, zeby poprostu dowiedzieli sie co mozesz dostac, a dostac mozesz naprawde duzo, chyba ze znasz jezyk to idz do gminy osobiscie. Z tego co slyszalam (ale to nie jest 100% pewne) dostaniesz macierzynskie plus dodatkowe na dziecko pieniadze, jak i mozesz sie starac o mieszkanie albo nawet dom z gminy... do Polski nie wracaj, uwierz mi, tutaj ci nikt nie pomoze marne 400 zl dostaniesz i zyj przez miesiac... po urodzeniu dziecka z gminy moj kolega dostawal ok 1000-1500e wiec zycie jak w madrycie. Lepiej samemu sie zorientowac co i jak bo moje informacj nie sa w 100% pewne, pewne jest tylko to ze w Holandii naprawde ci pomoga nawet jesli masz polskie obywatelstwo. Pozdrawiam
 
 
bandziorxxx
Gość
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 3:58 pm   BENEFITY

witam , Mieszkam od 2 miesiecy w angli , jestem w 20 tyg ciazy czy przysluguja mi jakies zasilki bedac w ciazy . Nigdy nie pracowalam w angli ,bardzo prosze o odpowiedziec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama