Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciąża i szkodliwa praca
Autor Wiadomość
Kiniaczek_84 
Niemowa


Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 2
  Wysłany: Nie Sie 08, 2010 2:31 pm   Ciąża i szkodliwa praca

Witam.
Właśnie wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem że zostaniemy rodzicami. Bardzo się z tego powodu cieszymy ,aczkolwiek wystąpił problem pracy.
Mianowicie... oboje z mężem pracjemy w tej samej firmie budującej tuby do łodzi i inne tego rodzaju sprawy. Oboje mamy styczność z klejami i rozpuszczalnikiem. Obawiam się, że może to jednak zaszkodzić dziecku. Czytaliśmy z mężem sporo na temat ciąży i pracy.. pracodawca zwolnić mnie nie może a ma obowiązek przydzielić mi inna prace, która nie bedzie szkodziła naszemu dziecku lub też wysłać mnie na płatny urlop. Wszystko było by pięknie, gdyby nie to że szef się troszkę wycwanił.
A mianowicie ma dokument, że praca w jego fabryce jest nie szkodliwa. A gwarantuje że jest. Niby jest instalacja ale jest ona bardzo stara.... ponad 20 lat .. są to zwisajace rury plastikowe, które niby wyciągają ten smrud. Jesteśmy podstawieni pod murem.. nie wiemy co robić??? proszę o szybką odpowiedź na e-maila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama