Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
child i working tax
Autor Wiadomość
kingacyb 
Niemowa


Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:04 pm   child i working tax

Witam. prosze powiedzcie mi jakiej kwoty zarobkow nie mozna przekroczyc zeby otrzymywac stale working i child tax. Jestem mezatka z 2 dzieci i prauje u nas tylko maz. Z gory dziekuje
 
 
Gość

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:39 pm   

16.200 fun
 
 
Gość

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:42 pm   

to dla tax credit a dla child tax credit kwota wynosi 56.000 fun
 
 
kingacyb 
Niemowa


Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 6:09 pm   

dzieki
 
 
gangster72 
Niemowa
fox72


Wiek: 43
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 10:10 pm   

Witam.Czekam na WTC i CTC od 16-miesięcy :chlip: ,pracuję tylko ja,mamy z żoną trójkę dzieci i wszystkie chodzą do szkoły w UK.Moje pytanie jest następujące:czy Tax office wypłaci dla nas zaległe pieniążki od momentu złożenia aplikacji tj.03.10.2008r. i jaka to może być kwota tygodniowa,i czy ktoś też czeka długo ja Ja.Dzięki
 
 
barbara1975
Gość
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 12:24 am   child tax credit-starania

Witam jestem od niedawna w Anglii,przyjechałam razem z dzieckiem do męża ,który przebywa tu juz od ok.3 lat.Ja nie pracuję bo niestety bez jakiejkolwiem znajomości jezyka angielskiego ,ciezko o pracę a do tego małe dziecko .W grudniu został przyznany nam child benefit ,chcemy starac sie tez o child tax credits.Mąz legalnie pracuje od poczatku przyjazdu do Anglii więc posiada wszytkie niezbedne dokumenty do złożenia wniosku o ten własnie zasiłek ale przy wypełnianiu formularza okazało się że chcą ode mnie jako żony-partnerki nr.NIN-national insurance number.Niestety nie posiadam go bo nie pracuję.Mam pytanie czy z kuli braku z mojej strony tego numeru moze nasz wniosek zostac odrzucony?Czy męzowi który stara się o ten zasiłek należy się on jako jedynemu pracującemu w naszej rodzinie ?Jestem pielęgniarką z zawodu ,pracowalam w Polsce do czerwca 2009 ,chciałabym dalej pracowac w zawodzie ale blokada językowa niestety i problem rejestracji w brytyjskich izbach pielegniarskich .Bardzo prosze o odpowiedz czy jeżeli ja nie posiadam tego numeru -tylko mąz go ma to jest szansa ze rozpatrza nasz wniosek pozytywnie?Dziekuje z góry za poradę.Basia
 
 
barbara1975 
Niemowa


Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Nottingham (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 12:33 am   

Przepraszam napisałam post ten wyżej a nie zalogowalam sie ,dolączylam do forumowiczów własnie dzisiaj ,przeszukałam internet na temat tego zasiłku na tyle na ile cos zrozumialam z ogolnych informacjii na temat child tax credit ale nic nie pisza ze potrzebny bedzie nr NIN partnera a dzisiaj wlaśnie wypisujac papiery dowiedzielismy sie ze taki nr . mam wpisac -niestety nie posiadam go gdyz jak pisałam wyzej nie pracuję.jeszcze raz prosze o szybka odpowiedz.Basia
 
 
gangster72 
Niemowa
fox72


Wiek: 43
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Newport (Walia)
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 7:58 pm   

cześć.z tego co wiem to bez NIN nic nie zrobisz,musisz go mieć,zadzwoń do JOP center i powiedz że chcesz wyrobić NIN.Ustawią Ci spodkanie,nie ma problemu,musisz mieć tylko:minimum dwa dokumenty(paszport.lub prawo jazdy lub dowód osobisty)to nr.na centralę 08456000643.Myślę że mieszkasz w południowej Wali więc najbliżej będzie w Cardiff.Post code Jop Center znajdziesz na necie.Pozdrawiam.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 9:24 pm   

moniczkaleeds napisał/a:
witam serdecznie.mieszkam z mezem o 5 lat w uk .2 lata temu urodzila nam sie coreczka maz skladal wszystkie papiery dotyczace working i child tax credit ja bylam jako osoba ta druga tylko dopisana,otrzymalismy normalnie te dwa zasilki,ale juz w tym tygodniu moj maz nie otrzymal working tax credit przyslano nam jakies pismo ze jeszcze raz ma wyslac wszystkie dokumenty ktore oni juz widzieli...Zastanawiam sie nad jedna sprawa czy jezeli maz nie otzrymal working tax credit to czy moje dziecko nie otrzyma child tax credit???

Zapewne w tym pismie otrzymaliście jakiś numer telefonu do nich?
Powinniście sie z nimi skontaktować i to wyjaśnić, i zapytać o to co nas na forum.
Myślę że to najodpowiedniejsze posunięcie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 1,24 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama