Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałbyś zarabiać na siebie – zróbmy coś razem
Autor Wiadomość
groomer 
Niemowa


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Płock (Mazowieckie)
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 9:59 am   Chciałbyś zarabiać na siebie – zróbmy coś razem

Jeśli chciałabyś i ty wreszcie zarabiać sam/a na siebie i zmienić coś w swoim życiu to możemy razem coś w tym temacie zadziałać i wspólnie założyć salonik dla piesków u ciebie w mieście.
Jestem dyplomowanym mistrzem w tym zawodzie z wieloletnim doświadczeniem i chętnie wyjadę z Polski zrealizować z osobą zainteresowaną ten biznesik.
Pracując ze mną nauczyłabyś się dobrze wykonywać ten zawód oszczędzając tym samym kilka tysięcy funtów na zbędne kursy czy szkolenia w tym zakresie.
Najważniejsza sprawa w tym biznesie to lokalizacja i posiadanie swojego lokalu lub domku w którym można wygospodarować jakieś pomieszczenie na salonik żeby nie inwestować chociaż przez pierwszy rok bo interes trzeba rozkręcić i zarabiać a nie nabijać komuś pieniądze z tytułu horrendalnych czynszów i kaucji. Chyba że masz własne pieniądze na pokrycie kosztów najmu lokalu i będziesz w stanie go opłacać przez pierwsze miesiące działalności.
Według mojej wiedzy salony dla piesków w Anglii generują dość duże przychody i można spokojnie żyć z tej formy działalności gospodarczej ,jest to jeszcze dość niszowy zawód i jeśli jest poparty mistrzowskim wykonaniem które zapewniam to nie ma obaw o egzystencje i zadowolenie klientów.
Ja posiadam oczywiście wszelkie sprzęty i narzędzia do wykonywania tej pracy które przywiózł ewentualnie ze sobą.
Moje oczekiwania które powinieneś spełnić to znajomość języka angielskiego zapewnienie mi zakwaterowania w początkowej fazie mojego pobytu myślę że 2-3 miesiące zupełnie wystarczy żeby stanąć na nogi oraz zapewnienie pewnych funduszy na reklamę salonu - przykładowo szyld, wizytówki, strona internetowa
Jeśli nadal jesteś zainteresowany/a tym tematem możemy rozwinąć swoją konwersacje w dalszym etapie.
Proszę o wyłączny kontakt na mój e-mail
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - recenzje mang
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama