Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
cd..tax credytu i child benefitu
Autor Wiadomość
kasztanka
Niemowa


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Nottingham (Anglia)
  Wysłany: Sob Lis 22, 2008 7:02 pm   cd..tax credytu i child benefitu

tak wiec dziekuje panu bardzo za szybka odpowiedz:) jak juz wspomnialam na przyznanie w/w zasilkow czekam 19-miesiecy.jestem pewna ze wydluzony czas oczekiwania nie jest spowodowany brakiem kompletu dokumentow,poniewaz od okolo 8 miesiecy dzwonie do tego biora niemalze co tydzien.spelnilam ich zdaniem wszystkie warunki,a ze powinni mi wyplacic dosc duza sume ,papiery powinny byc jeszcze raz sprawdzone(chodzi tu o kazda kwote powyzej 2000f) tak uslyszlam.i tak trwa to sprawdzanie juz
7 miesiecy bez zadnej konkretnej zmiany.pisze pan tez cos o -przedawnieniu sprawy-
kiedy taka sytuacja ma miejsce? dotyczy to wlansie jakiego okresu,w ciagu ktorego nie zostanie podjeta decyzja? i czy moja sytuacja moze sie skonczyc wlasnie w ten sposob?? ze wzgledu na bardzoooo dlugi okres oczekiwania czy mam prawo zlozyc skarge na ten urzada?? gdzie sie z tym zglosic i szukac pomocy??
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 12:23 pm   Re: cd..tax credytu i child benefitu

kasztanka napisał/a:
tak wiec dziekuje panu bardzo za szybka odpowiedz:) jak juz wspomnialam na przyznanie w/w zasilkow czekam 19-miesiecy.jestem pewna ze wydluzony czas oczekiwania nie jest spowodowany brakiem kompletu dokumentow,poniewaz od okolo 8 miesiecy dzwonie do tego biora niemalze co tydzien.spelnilam ich zdaniem wszystkie warunki,a ze powinni mi wyplacic dosc duza sume ,papiery powinny byc jeszcze raz sprawdzone(chodzi tu o kazda kwote powyzej 2000f) tak uslyszlam.i tak trwa to sprawdzanie juz
7 miesiecy bez zadnej konkretnej zmiany.pisze pan tez cos o -przedawnieniu sprawy-
kiedy taka sytuacja ma miejsce? dotyczy to wlansie jakiego okresu,w ciagu ktorego nie zostanie podjeta decyzja? i czy moja sytuacja moze sie skonczyc wlasnie w ten sposob?? ze wzgledu na bardzoooo dlugi okres oczekiwania czy mam prawo zlozyc skarge na ten urzada?? gdzie sie z tym zglosic i szukac pomocy??


Witam ponownie,

Mysle ze dobrze by bylo napisac skarge. Czasami taki krok przyspiesza procedure. Niech pani wysle taki list pod ten sam adres co aplikacje.

Jezeli chodzi o przedawnienie sprawy to mialaby ona tylko miejsce w przypadku gdyby w odpowiednim czasnie nie dostarczyla Pani jakis dokumentow. Jezeli jednak, jak Pani mowi, wszystko zostalo dostarczone na czas nie mam mozliwosci przedawnienia. Jak otrzyma Pani pieniazki to na pewno za caly okres oczekiwania. Mialem przypadek gdzie rodzina otrzymala nawet 10 000 funtow jednorazowej wplaty na konto. Prosze wiec byc dobrej mysli a skarge, lub list z prosba o wyjasnienie calej sytuacji nie zaszkodzi napisac - moze Pani dodac, ze ma Pani trudna sytuacje, brak srodkow do zycia itp. W Anglii, jezeli napisze Pani pismo - general complain - urzedy i instytucje maja obowiazek w okreslonym czasie odpowiedziec na nie rowniez pisemnie wyjasniajac sytuacje.

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
www.polpen.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama