Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cenzor
Czw Maj 26, 2011 9:58 pm
Catering Assistant needed
Autor Wiadomość
maciek_12
Niemowa


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 12:41 pm   Catering Assistant needed

Witam

Moja znajoma pilnie poszukuje pracowanika, z bardzo dobra znajomoscia angielskiego. Ponizej podaje link do jej ogloszenia:

http://bristol.gumtree.com/bristol/67/5504167.html


Pozdrawiam,
Maciek
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 10:27 pm   

To jakieś kpiny chyba. Nie umie porządnie i bez błedów napisać ogłoszenia w oczystym języku, płaci najniższą krajową, ale do robienia kanapek potrzebuje fluent English. No jaja sobie zaczynają robić.

Szanujcie się rodacy.[/img]
 
 
mimbla
Nieśmiały


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 15
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 6:01 pm   

...że o mailu na bezpłatnym serwerze nie wspomnę. IMO troszkę nieprofesjonalny taki emali.
 
 
maciek_12
Niemowa


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 7:42 am   

[quote="bristl"]To jakieś kpiny chyba. Nie umie porządnie i bez błedów napisać ogłoszenia w oczystym języku, płaci najniższą krajową, ale do robienia kanapek potrzebuje fluent English. No jaja sobie zaczynają robić.


Co do angielskiego, to nie napisala gorzej niz ty po polsku! A 'fluent English' potrzebuje pewnie dlatego, ze 'catering' to nie tylko robienie kanapek, polecam slownik. Poza tym, jak ma sie milion imigrantow, to mozna sobie podnosic wymagania, prosty kapitalizm.
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 8:19 am   

A mnie zastanawia kto bierze taka prace?Nie chce nikogo urazic, ale lunch time plus przygotowanie, posprzatanie itp to jakies 3 - 3,5h. Zakladajac, ze obecne doswiadczenie jest najnizsze z mozliwych (czytaj 5 funtow) a doswiadczenie z puntu widzenia pracodawcy zawsze bedzie niewystarczajace (gdy ma do wyboru zaplacic 5 lub 6 funtow:)) to mozna zarobic cale ?15 - ?17.5. Ogolnie to troche szkoda mi wszystkich pracujacych w czasie lunchu, kazdy sie spieszy itp, sam od czasu do czasu kupuje kanapki i widze jaki tam jest ruch, mysle ze te 3h moga dac w kosc bardziej niz 8 godzin normalnej pracy.
I jeszcze jedno totalnym bezsensem jest wziecie pracy tylko na lunch time, gdy musimy do niej dojechac. Od calych 15 funtow odejmijmy wowcza 3.5?. A jak mamy samochodzik, to godziny lunchu sa najbardziej busy wiec stojac w kolejnym korku mozna sie zastanowic "co ja tutaj robie?"
Tak wiec idealna praca, gdy ktos po prostu to lubi, nudzi sie zdziebko i akurat bar ten jest 3 minuty drogi od domu, a sam bar graniczy z ulubionym pubem, gdzie mozna milo spozytkowac ciezko zarobione 15 funtow.

Ps1. Kapitalizm, kapitalizmem, ale nawet podstawy ekonomii ucza, ze aby zachecic kogos to pracy w najglupszych godzinach w ciagu dnia (rozwalajac mu przez to caly dzien) musisz zagwarantowac pewna rekompensate w postaci wyzszej pensji.Chyba ze zakladamy ze zaplacimy 5 funtow ale watpie czy kto zostanie w takiej pracy dluzej niz 2 miesiace, wiec po kolejnych 2 miesiach historia sie powtarza. Ale jak umieszcza sie ogloszenie na gumtree, a nie w eveningpost i mail jest na hotmail (czyli koszta zero) to mozna pobawic sie w rekrutacje raz na 2 miesiace, o ile czas osoby rekrutujacej nie jest zbyt cenny.
 
 
maciek_12
Niemowa


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 8:39 am   

hej
calkowicie sie zgadzam z powyzszym. praca w lunch-time nie jest latwa.

co do tego konkretnego ogloszenia, to musze powiedziec ze sie moja znajoma nie popisala. bo moja dziewczyna u niej pracowala, codziennie od 10 do 15, plus nieraz popoludnia (obsluga przyjec, grill, itp.). i dostawala 6£ na reke, wiec nie bylo tak zle (tym bardziej ze mieszkamy blisko). Teraz moja dziewczyna zaczela studia, i wlasnie na jej miejsce poszukuja pracownika. Z tego co jednak napisala w ogloszeniu, co mozna faktycznie wyciagnac wnioski (sluszne) jak kolega powyzej.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 11:43 pm   

Temat przedawniony,
Zamykam i przenoszę do kosza.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama