Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Sob Maj 12, 2007 6:23 am
brak kategori na liscie rozwijanej zaproponuj newsa,
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 4:45 pm   brak kategori na liscie rozwijanej zaproponuj newsa,

wziete z forum mambo PL
Cytat:

Witam,

Jestem z siebie dumna!!! Baaaardzooooo dumna! Rozgryzłam ten problem i działa, a zrobiłam to tak:

1. w menu użytkownika steorzyłam nowy element, np zproponuj newsa(link-adres URL), który wygląda następująco: index.php?option=com_content&task=new&sectionid=1&Itemid=0
2. wchodzimy do Artykuły/Sekcje artykułów tam znajdujemy sekcję, którą chcemy wybrać i spisujemy ID sekcji (czwarta kolumna po prawej)
3. wchodzimy do Menu/Usermenu i spisujemy Itemid naszego linku, czyli zaproponuj newsa (również w kolumnie po prawej)
4. poźniej wracamy do menu/usermenu/Zaproponuj newsa i w linijce adresu URL wstawiamy odpowiednio ID sekcji i Itemid ( miejsca adresu URL zaznaczone na czerwono w punkcie 1)
5. voila, powinno działać, u mnie działa

P.S.
Być może będziecie musieli wylogować użytkownika i jeszcze raz otworzyć stronkę i się zalogować by wszystko zadziałało.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama